با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید رکورد ، قیمت نفت سقوط کرد – RT Business News

در پی افزایش کوتاه مدت ، قیمت های نفت خام روز پنجشنبه دوباره کاهش یافت ، در حالی که اوپک و تولید کنندگان اصلی به رهبری روسیه هنوز در حال مذاکره در مورد معاملات جدید کاهش تولید هستند ، انتظار می رود که این یک رکورد باشد.

به گزارش ها مبنی بر توافق روسیه و عربستان سعودی در مورد کاهش تولید جدید ، قیمتها حدود 12 درصد افزایش یافته است.

این رشد اما عمر کوتاهی داشت و قیمت ها بعداً در روز بعد حدود ده درصد کاهش یافت ، زیرا مشخص شد که هیچ توافقی بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و کشورهای غیر کارتی حاصل نشده است.

خبر مرتبط  "بدهی سمی" در شرف پایان دادن به "بازی انحصار" آمریکایی است

قیمت نفت در اوایل ماه مارس هنگامی که کشورهای عضو اوپک + در معرفی کاهش تولید جدید مخالفت کردند ، وارد مارپیچ نزولی شدند. توافق اوپك + كه حدود سه سال در دست اجرا است در اواخر ماه مارس به پایان رسید و عربستان سعودی تولید خود را به ركورد بیش از 12 میلیون بشكه در روز (bpd) رساند.

خبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust - RT Business News گفت: هر شرکتی در آمریکا اکنون از پشتیبانی دولتی دولت پشتیبانی می کند

در حالی که کشورهای تولیدکننده نفت برای دستیابی به توافق جدید تلاش می کردند ، مسکو اصرار داشت که سایر بازیکنان ، یعنی ایالات متحده ، نیز باید به تلاشهای برش خروجی بپیوندند. روسیه سومین تولید کننده بزرگ جهان با تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز است که فقط توسط ایالات متحده و عربستان سعودی جلب شده است.
همچنین در rt.com
روسیه: کاهش شیل آمریکا نمی تواند به عنوان “کاهش تولید” حساب شودخبر مرتبط  "اگر آمریكا اقتصاد واقعی باشد ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود" - پیتر شیف به تماس الون ماسك برای تجزیه انحصارها پاسخ می دهد

ایالات متحده – که بزرگترین تولید کننده با حدود 15 میلیون بشکه در روز تولید است – اعلام کرد که تولید آن بدون هیچ گونه اقدام دولت در حال سقوط است. روسیه ، به نوبه خود ، شلیک کرد و اظهار داشت که روند نزولی صنعت شیل ایالات متحده نمی تواند به حساب بیاید “برش خروجی.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید