با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید رکورد ، قیمت نفت سقوط کرد – RT Business News

در پی افزایش کوتاه مدت ، قیمت های نفت خام روز پنجشنبه دوباره کاهش یافت ، در حالی که اوپک و تولید کنندگان اصلی به رهبری روسیه هنوز در حال مذاکره در مورد معاملات جدید کاهش تولید هستند ، انتظار می رود که این یک رکورد باشد.

به گزارش ها مبنی بر توافق روسیه و عربستان سعودی در مورد کاهش تولید جدید ، قیمتها حدود 12 درصد افزایش یافته است.

این رشد اما عمر کوتاهی داشت و قیمت ها بعداً در روز بعد حدود ده درصد کاهش یافت ، زیرا مشخص شد که هیچ توافقی بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و کشورهای غیر کارتی حاصل نشده است.

خبر مرتبط  مدیر سرمایه گذاری به گزارش Keizer گزارش می دهد: روسیه و چین جهان را به سمت STANDARD GOLD هدایت می کنند - اخبار بازرگانی RT

قیمت نفت در اوایل ماه مارس هنگامی که کشورهای عضو اوپک + در معرفی کاهش تولید جدید مخالفت کردند ، وارد مارپیچ نزولی شدند. توافق اوپك + كه حدود سه سال در دست اجرا است در اواخر ماه مارس به پایان رسید و عربستان سعودی تولید خود را به ركورد بیش از 12 میلیون بشكه در روز (bpd) رساند.

خبر مرتبط  بازار سهام پس از انتخابات "بطور خاص وحشیانه" خواهد بود و طلا آخرین پناهگاه امن است - پیتر شیف - اخبار تجاری RT

در حالی که کشورهای تولیدکننده نفت برای دستیابی به توافق جدید تلاش می کردند ، مسکو اصرار داشت که سایر بازیکنان ، یعنی ایالات متحده ، نیز باید به تلاشهای برش خروجی بپیوندند. روسیه سومین تولید کننده بزرگ جهان با تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز است که فقط توسط ایالات متحده و عربستان سعودی جلب شده است.
همچنین در rt.com
روسیه: کاهش شیل آمریکا نمی تواند به عنوان “کاهش تولید” حساب شودخبر مرتبط  به لطف coronavirus ، جف بزوس ثروتمندتر از قبل از طلاق است - RT Business News

ایالات متحده – که بزرگترین تولید کننده با حدود 15 میلیون بشکه در روز تولید است – اعلام کرد که تولید آن بدون هیچ گونه اقدام دولت در حال سقوط است. روسیه ، به نوبه خود ، شلیک کرد و اظهار داشت که روند نزولی صنعت شیل ایالات متحده نمی تواند به حساب بیاید “برش خروجی.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید