با بازگشت رانندگان به جاده ها ، نفت دوباره تقاضا می کند – RT Business News

تقاضا برای نفت در حال افزایش است زیرا کشورهای مختلف جهان محدودیت های محاصره را کاهش می دهند و مسافران به سر کار می روند.

از چین و اسپانیا تا ایالات متحده ، مردم به تدریج در حال بازگشت به اتومبیل های خود هستند ، زیرا کشورها و ایالات متحده مجدداً برای تجارت باز می شوند. مردم احساس کم رفت و آمد در وسایل نقلیه خود نسبت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می کنند زیرا مسافت با وجود بازگشایی دوباره اقتصاد ، هنوز هم ذهن خود را در ذهن خود قرار داده است. افزایش سرعت رانندگی در مسافر و انتظارات از افزایش سفرهای جاده ای با هزینه پرواز برای تعطیلات در تابستان امسال. قرار است حمایت از بهبود تدریجی تقاضای نفت داشته باشد زیرا تقاضای بنزین در مقایسه با پایین ترین اواخر ماه مارس و اوایل آوریل در همه بازارها رو به افزایش است.

تا زمانی که ترس از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نباشد ، افزایش استفاده از خودرو ممکن است یک پدیده کوتاه مدت باشد. با این وجود ، تقاضای بیشتر بنزین – از جمله در ایالات متحده ، برای کمک به تقاضای نفت برای بازیابی برخی از زمین ها در ماه های آینده تعیین شده است. از طرف دیگر ، انتظار می رود با وجود هزاران پرواز زمینی و اقدامات قرنطینه ای که بسیاری از کشورها برای ورود مسافران از طریق هواپیما دارند ، تقاضای سوخت جت بیشترین آسیب را از این بیماری متحمل شود.

خبر مرتبط  ترامپ سعی می کند پکن را به گوشه ای بچرخاند ... اما شراب استرالیایی چه ارتباطی با آن دارد؟ RT's Boom Bust متوجه می شود - اخبار کسب و کار RT

شرکتهای بزرگ نفتی با فعالیتهای گسترده در زمینه خرده فروشی سوخت می گویند که استفاده از اتومبیل اکنون روش ارجح سفر است.
همچنین در rt.com
خودرو نمادی از آزادی و تحرک است. Covid-19 قصد تغییر آن را ندارد“[P]eople بیشتر از اتومبیل های خود استفاده می کنند زیرا می ترسند از وسایل نقلیه عمومی نسبت به گذشته استفاده کنند. “ پاتریک پویان ، رئیس و مدیر اجرایی شرکت Supermajor Total شرکت فرانسوی نفت و گاز فرانسه گفت هفته گذشته در تماس با درآمد

“حداقل ، در ابتدای راه بازگشت به حالت عادی ، انتظار داریم کاهش استفاده از وسایل نقلیه عمومی ، افزایش شخصی داشته باشد.” Josu Jon Imaz San Miguel ، مدیر عامل و مدیر اجرایی Repsol گفت در تماس با درآمد عمده اسپانیایی

در چین ، که به عنوان یک آزمایشگاه واضح برای تحلیلگران مورد بررسی قرار گرفته است که انتظار می رود هنگام باز شدن بقیه جهان ، ساعات شلوغی و ترافیک در شهرهای بزرگ ، از جمله در ووهانداده های TomTom را نشان می دهد.

خبر مرتبط  اقتصاد چین با پیش بینی رشد 10 درصدی سال آینده همچنان به خروشان می رود - RT Business News

در همین زمان ، استفاده از مترو در پکن ، شانگهای و گوانگژو در مقایسه با استفاده قبل از همه گیری ، 53 درصد ، 29 درصد و 39 درصد کاهش یافته است ، داده های گردآوری شده توسط BloombergNEF نشان داد.

“این احتمال وجود دارد که مردم از وسایل نقلیه عمومی کمتر استفاده کنند ، با توجه به اینکه متروها ، اتوبوس ها و قطارها مهمترین و بردار انتقال ویروس برای ویروس ها نبوده اند.” کونیت کازوک اوغلو ، رئیس تحلیل تقاضای نفت در مشاوره انرژی FGE ، در این زمینه نوشت فایننشال تایمز اوایل این ماه

كازوكوغلو گفت كه حمل و نقل جاده ای حتی می تواند – به طور بالقوه برای سالهای متمادی – از این بحران سود ببرد زیرا استفاده بیشتر از اتومبیل های مسافربری پس از كاهش ترك قفل می تواند باعث افزایش تقاضای بنزین شود.
همچنین در rt.com
همه گیر کروناویروس برای هزینه های هواپیمایی جهانی 314 میلیارد دلار درآمد – IATAدر ایالات متحده ، جدیدترین موجود است داده های EIA تقاضای بنزین را در هفته منتهی به اول مه نشان می دهد روزانه 6.664 میلیون بشکه (bpd) ، در هفته گذشته از 5.86 میلیون بشکه در روز افزایش یافته است ، اگرچه هنوز پایین تر از تقاضای 9.482 میلیون بشکه در روز برای هفته مشابه در سال گذشته بود.

خبر مرتبط  شش مدیر نفتی آمریکا به اتهام فساد مالی در ونزوئلا محکوم شدند - RT Business News

“انتظار می رود که تقاضای بنزین به رشد خود ادامه دهد ، و منجر به افزایش قیمت پمپ ها تا آخر هفته می شود.” AAA گفت روز پنجشنبه ، یک روز پس از EIA گزارش هفتگی در موجودی های نفت خام و بنزین.

“تقاضا برای چهار هفته متوالی در حال افزایش است ، اگرچه هنوز از هفته معادل سال 2019 32 درصد کاهش یافته است.” اد کروکس ، نایب رئیس ، آمریکایی در وود مکنزی ، گفت در یادداشت روز جمعه

علیرغم نشانه هایی که تقاضای بنزین در حال حاضر از بدترین تخریب در اوایل ماه آوریل بهبود یافته است ، مسیر احیای بنزین بسیار تدریجی خواهد بود ، در حالی که تقاضای سوخت جت احتمالاً سال ها طول می کشد تا به سطح قبل از ویروس بازگردد.

پیامدهای تقاضای انرژی این است که بازیابی تدریجی خواهد بود و با خطرات نزولی روبرو می شود. سوخت جت مانند یک نقطه ضعف خاص به نظر می رسد. با شروع مجدد حمل و نقل جاده ای در چین ، بهبودی در سفرهای هوایی بسیار آزمایشی بوده است. “ کلاهبرداران WoodMac نوشت.

این مقاله در ابتدا در تاریخ منتشر شد Oilprice.com