با افزایش تقاضا ، تولید فولاد چین در ژوئیه به رکورد جدید صعود کرد – RT Business News

از آنجا که دومین اقتصاد بزرگ جهان از بیماری همه گیر کوروی ویروس بهبود می یابد ، بخش فولاد این کشور طبق ماه داده های صنعت تازه ، ماه گذشته به رکورد بالایی رسید.

رسانه های چینی روز دوشنبه با استناد به انجمن آهن و فولاد چین (CISA) گزارش دادند که چین در ماه ژوئیه 93.36 میلیون تن فولاد خام تولید کرد و یا 3.05 میلیون تن در روز است که بیش از 9 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. این آمار همزمان با داده های دفتر ملی آمار (NBS) است که در اوایل ماه جاری منتشر شد.

تولید فولاد خام ژوئیه از رکورد ماهانه قبلی 92.27 تن در ماه مه فراتر رفت. از ماه ژانویه تا ژوئیه ، چین 593.17 میلیون تن فولاد خام را خاموش کرد و تولید آن نسبت به سال گذشته 2.8 درصد افزایش یافت.

خبر مرتبط  صندوق ثروت ملی روسیه نیمی از هزینه های کمک های پزشکی koronavirus را که به نیویورک ارسال شده است - RT Business News
همچنین در rt.com
صادرات چین در ماه ژوئیه به دلیل تقاضا برای ماسک های پزشکی و کالاهای قفل شونده افزایش یافته استطبق اعلام CISA ، تولید سالانه آهن خوک در ماه گذشته 8.81 درصد افزایش یافته و به 78.18 میلیون تن در ماه گذشته رسیده است ، در حالی که تولید فولاد نورد با رشد 9.87 درصد به 116.89 میلیون تن رسیده است.

چین بهترین تولید کننده فولاد در جهان است ، اما مصرف کالاهای داخلی و صادرات در آغاز سال به شدت کاهش یافت زیرا قفل های Covid-19 اکثر صنایع را فلج کرد. این منجر به ضررهای زیادی برای اکثر تولید کنندگان ، از جمله فولادسازان شد. برای جبران تأثیر شیوع coronavirus ، دولت چین از بسته محرک گسترده ای از جمله سرمایه گذاری گسترده زیرساخت های عمومی رونمایی کرد که در نهایت تأثیر مثبتی بر تولید فولاد گذاشت.

خبر مرتبط  JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند
همچنین در rt.com
الون مسک می گوید “چین صخره می کند” ، هشدار می دهد که ایالات متحده ممکن است به دلیل “رضایت” و “حق” از دست دادن شروع کند.“از آنجا که سیاست های کلان حمایت از رشد باعث تقویت حرکت اقتصادی می شوند ، انتظار می رود تقاضا برای فولاد در صنایع پایین دستی رشد خود را ادامه دهد.” CISA در گزارشی گفت.

خبر مرتبط  قیمت نفت برای نخستین بار طی 21 سال 15 دلار درآمد - RT Business News

چین به نخستین اقتصادی بزرگ تبدیل شده است که علائم بهبودی و جلوگیری از رکود را در میان همه گیر کوراو ویروس نشان می دهد. پس از سه ماه اول ویرانگر سال ، هنگامی که اقتصاد کشور با 6.8 درصد پیمان شد ، تولید ناخالص داخلی آن (تولید ناخالص داخلی) در سه ماهه دوم 3.2 درصد رشد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید