با افزایش بحران ، کشورهای عضو اوپک با کاهش اعتبار روبرو می شوند – اخبار بازرگانی RT

همه گیر کوراو ویروس و سقوط قیمت نفت به سرعت در حال بدتر شدن چشم انداز رتبه حاکمیت است
Fitch Ratings در بیانیه ای گفت: – با کاهش قیمت های چند سطح بیشتر ،

وی ادامه داد: “ما به ارزیابی موردی از اعتبار به صورت موردی به صورت موردی ادامه خواهیم داد ، زیرا بحران و واکنشهای سیاسی در حال تحول هستند و این تفسیر حاکمیتهای خاصی را که ممکن است در برابر کاهشهای چند درجه ای آسیب پذیر باشند ، شناسایی نمی کند. با این حال ، شرایطی که به طور معمول زمینه ساز چنین اقدامات رتبه بندی در گذشته را تشکیل داده است ، به وضوح دوباره در هم می آیند ، “ Fitch Ratings گفت.

هفته گذشته ، فیچ گابون را کاهش داد ، یک تولید کننده کوچک اوپک، در یک عمل کاهش چند مرحله ای ، کاهش رتبه به “CCC” از “B” ، تا نماینده آژانس رتبه بندی را منعکس کند. “خطرات مربوط به بازپرداخت بدهی های مستقل گابن به دلیل فشار نقدینگی ناشی از افت قیمت نفت بسیار افزایش یافته است.”

طبق آژانس رتبه بندی ، “[t]وی متداول ترین رده بندی است که از آن نرخ نزولی چند درجه ای رخ داده است “B” ، که تأیید می کند حاکمیت های ضعیف تر مستعد بحران هستند. “
همچنین در rt.com
فیچ هشدار می دهد اگر نفت و متحدان اوپک در توافق با قطع تولید توافق نکنند ، نفت می تواند زیر 10 دلار فرو رودخبر مرتبط  هشدار بازیکنان برتر صنعت - اروپا در مورد استقرار 5G "بسیار عقب تر" از بقیه جهان است - RT Business News

روز دوشنبه ، فیچ کاهش یافته است تولید کننده برتر نفت آفریقا و عضو اوپک ، نیجریه ، یک درجه به “B” از “B +” ، با چشم انداز “منفی” ، و منعکس کننده فشار مالی خارجی نیجریه از سقوط قیمت نفت و شوک همه گیر است.

ماه گذشته ، فیچ فرضیات کوتاه مدت و میان مدت قیمت نفت را کاهش داد و انتظار داشت که در سال 2020 رکورد اقتصادی داشته باشد. فیچ پیش فرض قیمت پایه 2020 را برای Brent Crude به 41 دلار در هر بشکه از 62.50 دلار کاهش داد و WTI نفت خام را به 38 دلار در هر بشکه رساند. امسال ، از فرض قبلی $ 57.50 ، پایین تر است.

خبر مرتبط  تجارت مجدد تجارت چین با وجود چشم انداز جهانی تیره و تار در میان قفل شدن کورو ویروس - RT Business News

هفته گذشته ، آژانس رتبه بندی دوباره پیش بینی قیمت نفت را کاهش دادانتظار می رود که بشکه نفت Brent Crude به طور متوسط ​​35 دلار در سال جاری و WTI Crude به طور متوسط ​​32 دلار در هر بشکه باشد.

اگرچه اراده سیاسی برای بحث در مورد راه های افزایش قیمت نفت ، توانایی عربستان سعودی و روسیه وجود دارد “با كاهش سریع تقاضا ، حمایت و یا افزایش قیمت در كوتاه مدت می تواند محدود باشد.” فیچ گفت پنجشنبه گذشته ، درست قبل از اینكه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا اولین اشاره ای را مبنی بر قدرت ابرقدرت های نفتی در مورد كاهش تولید جمعی جهانی نفت در بحث بگذارد ، گفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاری های جهانی در حالی که آشفتگی Covid-19 بازارهای مالی را در اختیار دارد ، وارد چین می شود - RT Business News

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید