با از بین رفتن تقاضا ، رشد کارخانه هند در بیش از یک دهه گذشته – RT Business News

یک بررسی خصوصی نشان داده است که سومین اقتصاد بزرگ آسیا دومین ماه متوالی از عملکرد فعالیت کارخانه را در ماه اکتبر تجربه کرده است ، در حالی که تولید در بالاترین نرخ در 13 سال گذشته گسترش یافته است.

به دلیل آرامش مداوم محدودیت های مربوط به Covid ، شاخص مدیران خرید خرید IHS Markit India (PMI) از 56.8 ماه سپتامبر به 58.9 ماه گذشته رسید.

قرائت نشان می دهد که اقتصاد هند پس از کوچک شدن با رکورد 23.9 درصدی در سه ماهه آوریل-ژوئن در حال بهبود است.

خبر مرتبط  ذخایر عربستان سعودی در حالی که پادشاهی با مبارزات همه گیر و Covid-19 در بازار روبرو می شود ، سقوط می کند - RT Business News

تولید با بیشترین میزان از اواخر سال 2007 و رشد سفارش جدید به بالاترین سطح از اواسط سال 2008 رسیده است ، و فروش صادرات با سرعت بیشتری افزایش می یابد. تقاضای خارجی با سریعترین سرعت از دسامبر 2014 گسترش یافت.

“شرکت ها متقاعد شدند که رشد مجدد فروش در ماه های آینده پایدار خواهد بود ، همانطور که با افزایش قدرت خرید نهاده در میان تلاش برای بازپرداخت ، نشان داد” گفت Pollyanna De Lima ، معاون اقتصادی در IHS Markit.

خبر مرتبط  نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از "لباس فعال ضد ویروس" - RT Business News

طبق این نظرسنجی ، به دلیل رهنمودهای دولت مربوط به همه گیری ، تعداد حقوق و دستمزد کاهش یافت “معاملات عقب مانده کار در دوره شش ماهه انباشت کمترین میزان را داشته است.”
همچنین در rt.com
اقتصاد هند به دنبال ضربه ویروس کرونا به زندگی بازگشتهمانطور که با کمترین افزایش در زمان تحویل به مدت هفت ماه نشان داده شد ، فشار بر ظرفیت تأمین کننده کاهش یافت. در این میان فشارهای تورمی فروتن باقی ماندند ، این امر با افزایش ناچیز هزینه های ورودی و تنها افزایش حاشیه ای قیمت های فروش مشهود است.

خبر مرتبط  اقتصاد روسیه نشانه های قدرتمندی از بهبودی ویروس کرونا دارد - اخبار تجاری RT

این گزارش اظهار داشت: امید به پایان یافتن پرونده های Covid-19 و بازگشایی سایر بخشهای اقتصادی ، احساسات مثبت نسبت به چشم انداز سال آینده برای تولید را تقویت می کند. این میزان اعتماد به نفس تجاری در بالاترین حد 50 ماهه بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید