بایر بیش از 10 میلیارد دلار بیش از Monsanto’s Roundup قاتل علفهای هرز نوشتارد – RT Business News

غول داروسازی آلمان Bayer اعلام کرد که در مورد لایحه قانونی بالاتر برای ادعاهای مربوط به جمع آوری علفهای هرز و 9.25 میلیارد یورو (10.8 میلیارد دلار) خسارت در مشاغل کشاورزی مرتبط با مونسانتو با یک ضربه مضاعف روبرو شده است.

به گفته این شرکت ، کاهش نرخ تقاضا توسط کشاورزان به دلیل پایین بودن قیمت سوخت های زیستی و افزایش حدود 750 میلیون دلاری هزینه های تسویه حساب با شاکیان آمریکایی در مورد “خلاصه گزارش” صورت گرفته است. در نتیجه ، ضررهای قبل از بهره و مالیات در سه ماهه سوم به 9.4 میلیارد یورو (10.9 میلیارد دلار) رسید.

“تأثیر همه گیر (ویروس کرونا) فشار بیشتری بر بخش علوم زراعی ما وارد می کند. ما همچنین با تأثیرات منفی ارز روبرو هستیم. “ به نقل از رویترز ، مدیر ارشد مالی ولفگانگ نیکل گفت.

خبر مرتبط  پکن هشدار می دهد که مجبور کردن بنگاه های چینی در بازارهای سهام آمریکا به ایالات متحده حمله خواهد کرد - RT Business News

نیکل توضیح داد که کاهش ارزش واقعی برزیل به شدت بر تجارت این شرکت در دومین بازار بزرگ جهان تأثیر می گذارد.

بایر گفت که نمی تواند بگوید که بخشی از این خسارت مربوط به مشاغل قدیمی مونسانتو است ، و فقط گفت که دو سوم کاهش ارزش پول به دلیل اثرات ارز و نرخ بهره است.
همچنین در rt.com
کانادا شکایت عمده طبقاتی علیه Monsanto’s Roundup و مالک Bayer را آغاز کردخبر مرتبط  هند برای گسترش سرمایه گذاری دو جانبه با انگلیس معاملات تجاری مرکب می کند - RT Business News

بایر از زمان تصاحب مونسانتو در سال 2018 با حدود 63 میلیارد دلار در معرض آتش سوزی و موجی از پرونده های قضایی در مورد Roundup قرار دارد. این معامله Bayer را به بزرگترین تامین کننده بذر و سموم دفع آفات در جهان تبدیل کرد.

در ماه ژوئن ، بایر با وکلای شاکیان آمریکایی توافقنامه 11 میلیارد دلاری منعقد کرد ، اما بعداً یک قاضی با توافق طرفین در پرونده های آینده که هنوز ممکن است تشکیل شود ، توافق کرد که به عنوان طرح طبقاتی شناخته می شود.

بیشتر بخوانید: بایر پس از چرخاندن بازار محصولات GMO با تصاحب مونسانتو ، نگاه خود را به تقلید “گوشت” معطوف می کند

خبر مرتبط  بیماری همه گیر کورون ویروس باعث انقباض عظیمی در اقتصاد منطقه یورو می شود - RT Business News

بایر گفت ، پرداختن به این نگرانی ها در حدود 750 میلیون دلار هزینه بالاتری را به اثبات می رساند “به اندازه کافی در مذاکرات لازم است که بدانیم برنامه جدید تقریباً 2 میلیارد دلار خواهد بود که نسبت به هزینه اصلی 1.25 میلیارد دلار افزایش خواهد داشت.”

این شرکت گفت که 88500 مورد از 125،000 مورد ادعای مربوط به گلیفوزات در تسویه طبقاتی به طور اساسی توافق شده است و امیدوار است که طی چند ماه آینده پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید