باکس آفیس ایالات متحده ممکن است امسال بیش از 80 درصد سقوط کند زیرا Covid-19 هالیوود را مجبور به عقب انداختن انتشار فیلم های پرفروش می کند – RT Business News

یک تحلیلگر از شرکت تحقیقاتی MoffettNathanson معتقد است ، عدم اطمینان ناشی از بحران ویروس کرونا که منجر به تأخیر در های با بودجه بزرگ می شود ، چشم اندازهای تیز را برای گیشه ایالات متحده فراهم می کند.

سالنهای سینما بعد از اینکه استودیوها اخیراً تصمیم به برنامه ریزی برای اکرانهای بزرگ خود گرفتند ، خشک و خشک شدند ، با اقتباس فیلم مورد انتظار دنیس ویلنوو از فیلم “تپه” یکی از آخرین فیلمهایی است که حداقل برای یک سال به عقب رانده شد. این تاخیرها در زمان حساس صنعت سینما اتفاق می افتد که به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار متضرر شد ، زیرا سینماها تنها در کمتر از دو ماه پیش پس از قفل شدید ، دوباره بازگشایی شدند.

“متاسفانه سال 2020 به نظر می رسد سالی است که باکس آفیس داخلی 81 درصد سقوط می کند” رابرت فیشمن از MoffettNathanson اوایل این ماه به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت.

خبر مرتبط  بازارهای اروپا به امید بهبود همه گیر Covid-19 صعود می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
Cineworld این هفته تمام سینماهای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل می کند و 45000 شغل را در معرض خطر قرار می دهدطبق گفته شرکت تحلیل گر وال استریت ، این صنعت حتی در سال آینده که قرار است اکثر فیلم های پرفروش در صفحه نمایش های بزرگ قرار بگیرند ، دوباره رشد نخواهد کرد. فیشمن پیش بینی می کند که درآمد حاصل از فروش بلیط در سال آینده نسبت به سال 2019 بیش از یک سوم کاهش داشته باشد. بازار می تواند تنها در سال 2022 بازگشت کند ، احتمالاً با رشد 23 درصدی به 9.1 میلیارد دلار.

دومین اپراتور بزرگ سینمای جهان ، Cineworld ، که دیگر چیزی برای جذب علاقه مندان به سینما ندارد ، هفته گذشته از تعطیلی موقت همه صفحه های خود در سراسر ایالات متحده و انگلیس خبر داد. این اپراتور صاحب Regal Cinemas ، دومین زنجیره بزرگ سینما در ایالات متحده با بیش از 500 مکان است.

به منظور مقابله با کمبود محتوا ، تحلیلگر MoffettNathanson پیشنهاد همکاری با سرویس های پخش جریانی را که مدت هاست رقیب مستقیم تئاترهای سنتی محسوب می شوند ، دانست. فیشمن می گوید افرادی مانند Netflix و سیستم عامل های آمازون می توانند “یک خط نجات برای به دست آوردن محصول بیشتر در صفحه های فیلم. “

“علی رغم عدم انتشار ارکان اصلی تا حداقل در پایان ماه نوامبر ، ما توصیه می کنیم با شرکای استودیوی خود در مورد استراتژی های جایگزین پنجره به توافق برسید تا به سهولت روند تصمیم گیری استودیوها برای بازگرداندن فیلم های خود کمک کند.” تحلیلگر اشاره کرد.

برخی از فعالان صنعت قبلاً سعی کرده اند با تغییر سیستم عامل های آنلاین خود را با واقعیت جدید سازگار کنند. در اوایل سال جاری ، دیزنی با استفاده از سرویس آنلاین خود جدیدترین فیلم ‘Mulan’ را منتشر كرد و تنها در آن كشورهایی كه سرویس پخش جریانی ندارند ، آن را برای سینما گذاشت. دیزنی علاوه بر واریز در اولین نمایش آنلاین ، که علاوه بر هزینه اشتراک ماهیانه ، 30 دلار از آن دریافت کرد ، دیزنی نیز توانست پایگاه کاربران این پلتفرم را افزایش دهد.

خبر مرتبط  وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای مشاجره با تیتراژ - پروازهای مسافر چینی را مسدود کرده است - RT Business News

“در حالی که برخی ممکن است سعی کنند به استودیوها اشاره کنند که بیشتر ریسک نمی کنند یا با غرفه داران مشارکت نمی کنند تا به یک راه حل برسند ، اما واقعیت بازار سهام فعلی برای ارزش بسیار زیاد همه چیزهایی که جریان دارد ، به متقاعد کردن تیم های مدیریت کمک می کند تا آینده را به طور کامل تر بپذیرند ، با آخرین تصمیم دیزنی برای انتقال Pixar’s Soul به دیزنی + ، “ فیشمن گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید