بانک BRICS یک وام اضطراری 1 میلیارد دلاری برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 فراهم می کند – RT Business News

بانک توسعه جدید BRICS (NDB) اعلام کرد که وام میلیارد دلاری کمک اضطراری به هند را برای کمک به این کشور در گسترش گسترش کوروی ویروس و کاهش خسارات ناشی از شیوع این بیماری پرداخت کرده است.

به گفته این بانک ، به اصطلاح “وام برنامه کمک های اضطراری” در تاریخ 30 آوریل توسط هیئت مدیره NDB تصویب شد.

NDB کاملاً متعهد است که در زمان مصیبت از کشورهای عضو خود حمایت کند. وام برنامه کمکهای اضطراری به هند در پاسخ سریع به درخواست فوری و نیازهای تأمین مالی فوری دولت هند در مبارزه با کووید 19 تصویب شد ، “ گفت شیان زو ، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد عملیات.

خبر مرتبط  خطوط هوایی بریتیش ایرویز با افزایش محدودیت های Covid-19 ، باعث افزایش ضرر در سفر می شود - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
کمبود قفل در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز برای اقتصاد هند هزینه کندهدف این برنامه تأمین بودجه و در نتیجه تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی بحرانی هند و همچنین ارائه کمک های اقتصادی فوری به گروه های آسیب پذیر و آسیب دیده است.

روز سه شنبه ، نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد که یک بسته محرک جدید جدید از کرچک ترکیبی 20 روپیه (266 میلیارد دلار) – تقریباً ده درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است.

خبر مرتبط  بیت کوین می تواند "به راحتی" به $ 10 TRILLION بازار برسد ، مشابه آنچه از طلا - استراتژیست سرمایه گذاری در گزارش Keizer RT

طبق آمار وزارت بهداشت اتحادیه ، شمار تلفات ناشی از کووید 19 در هند روز چهارشنبه به 2415 نفر رسید که تعداد کل این پرونده ها به 74.2281 رسیده است.
همچنین در rt.com
هندوستان اعلام کرد هند برای صدها شرکت آمریکایی که واشنگتن می خواهد از چین فرش قرمز بگذارد – گزارش می دهدخبر مرتبط  قیمت نفت به دلیل ترس از بسته شدن جدید ویروس کرونا به کاهش تقاضا - 4 ماه گذشته به پایین ترین سطح رسیده است - RT Business News

NDB مستقر در شانگهای که در سال 2014 تأسیس شد ، بودجه لازم برای زیرساخت ها و پروژه های توسعه پایدار در اقتصادهای نوظهور را تأمین می کند. با سرمایه ای بالغ بر 100 میلیارد دلار ، هدف آن ادامه صادرات محصولات مالی به ارزش پول محلی كشورهای عضو خود یعنی چین ، روسیه ، برزیل ، هند و آفریقای جنوبی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید