بانک های بزرگ ، مارک های مواد غذایی و آرایشی مرتبط با سو ab استفاده های گسترده در صنعت روغن نخل – گزارش – RT Business News

AP گزارش داد ، با استناد به تحقیقات خود ، شرکت های مشهور مواد غذایی و آرایشی می توانستند از روغن پالم تولید شده توسط کارگران مبتلا به سو ab استفاده های مختلف – از تهدید به تجاوز به عنف – استفاده کنند در حالی که وام دهندگان جهانی از شرکت های بهره بردار حمایت مالی می کنند.

بر اساس این گزارش ، بر اساس گزارش بیش از 130 کارگر فعلی و سابق دوازده شرکت روغن نخل در مالزی و اندونزی و همچنین ادعاهای فعالان حقوق و تجارب دست اول روزنامه نگاران ، میلیون ها نفر ممکن است در کف دست مورد سو استفاده قرار گیرند مزارع نفتی لیست طولانی ادعاهای بدرفتاری شامل تهدید و بازداشت بر خلاف میل فرد است ، در حالی که شدیدترین سو ab استفاده ها شامل کار کودکان ، برده داری و اتهامات تجاوز به عنف است.
همچنین در rt.com
JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند – گزارش ICIJخبر مرتبط  اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد - RT Business News

در حالی که روغن پالم به طور گسترده ای در لیست طولانی از محصولات روزانه استفاده می شود ، ردیابی آن گاهی اوقات دشوار است ، زیرا می توان آن را با نام های مختلف بر روی برچسب ها یافت. با این حال ، آخرین اطلاعات تولید کنندگان ، بازرگانان و خریداران روغن نخل ، که در تحقیقات ذکر شده است ، نشان می دهد که این محصول آلوده به زنجیره های تأمین غول های صنعتی مانند Unilever ، L’Oreal ، Nestle و Procter & Gamble راه پیدا کرده است. این گزارش ادعا می کند که می تواند توسط تولید کنندگان کلوچه های Oreo ، پاک کننده های Lysol و محصولات شکلاتی Hershey’s استفاده شود.

“ما عرق و خون خود را برای روغن نخل دادیم” گفت: زین کو کو هتوی ، که چندین سال در یکی از مزارع به بردگی کشیده شد ، اما سرانجام موفق به فرار شد. وی افزود که وقتی مصرف کنندگان اروپایی و آمریکایی روغن پالم را روی برچسب می بینند ، باید این موضوع را درک کنند “این همان مصرف عرق و خون ما است.”
همچنین در rt.com
مالزی اتهامات کیفری علیه گلدمن ساکس را به دلیل غارت صندوق دولتی پس از سرفه کردن میلیارد دلار بانک وال استریت ، لغو کردخبر مرتبط  کره جنوبی به خطوط هوایی دستور داد كه هواپیماهای بوئینگ 737 خود را به دنبال هشدار FAA - فوراً بررسی كنند - RT Business News

در این گزارش از برخی از بانکهای بزرگ و م institutionsسسات مالی در سراسر آسیا و فراتر از آن به عنوان تأمین کنندگان صنعت روغن نخل ، که عمدتا به تأمین مالی از مالزی و اندونزی متکی است ، نام برد. گزارش شده است که از 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری 12 میلیارد دلاری در پنج سال گذشته ، حدود 3.5 میلیارد دلار از طریق “BNY Mellon” ، “چارلز شواب” ، “Bank of America” ​​، “JPMorgan Chase” و “Citigroup” همراه با HSBC اروپا ، Standard Chartered ، Deutsche Bank ، Credit Suisse و Prudential. برخی از ورودی های عظیم نه به طور مستقیم ، بلکه از طریق اشخاص ثالث مانند مایبانک مستقر در مالزی صورت گرفته است.

خبر مرتبط  1.5 میلیون آمریکایی دیگر درخواست بیکاری داده اند - RT Business News

هنگامی که از آنها خواسته شد در مورد این گزارش اظهار نظر کنند ، برخی از وام دهندگان خاطرنشان کردند که سرمایه گذاری های آنها اندک است یا به سادگی حاضر به پاسخگویی نیستند ، در حالی که دیگران با اشاره به سیاست های خود در مورد حمایت از روش های پایداری در صنعت روغن نخل ، پاسخ دادند. در همین حال ، برخی از مارک های ذکر شده در این گزارش گفتند که آنها از سو ab استفاده در این صنعت مطلع بوده اند و ادعا می کنند که آنها سعی می کنند با روغن نخل با اخلاقی کار کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید