بانک مرکزی روسیه موج همه گیر دیگری و قیمت نفت 25 دلار را رد نمی کند – RT Business News

با تنظیم خطرات برای اقتصاد روسیه ، تنظیم کننده مالی این کشور هشدار داد که موج جدیدی از Covid-19 ممکن است منجر به کاهش قیمت نفت و انقباض اقتصادی عمیق تر شود.

بانک مرکزی روسیه در اوایل هفته جاری گزارشی ارائه کرد که چهار سناریوی اساسی برای توسعه اقتصادی روسیه در سه سال آینده را تشریح می کند.

در بدترین حالت یا “خطر” سناریو ممکن است تولید ناخالص داخلی روسیه (تولید ناخالص داخلی) در سال جاری تا 5.5 درصد کاهش یابد و اقتصاد در سال 2021 به آرامی بهبود یابد. این پیش بینی نشان می دهد که تجدید حیات ویروس کشنده در سراسر جهان با شوک های دیگر برای اقتصاد جهانی همزمان خواهد شد ، مانند تشدید ردیف های تجاری و تنش های ژئوپلیتیکی و همچنین مشکلات بدهی در برخی کشورها و بخش ها.

خبر مرتبط  بازارهای جهانی پس از مثبت شدن تست ترامپ برای Covid-19 - RT Business News سقوط می کنند
همچنین در rt.com
گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسداگر این چنین باشد ، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تلاش تولیدکنندگان اصلی نفت ، معروف به گروه OPEC + برای تقویت بازار انرژی ، بی فایده است. به گفته تنظیم کننده ، قیمت مارک نفتی اورالز روسیه ممکن است سال آینده به 25 دلار در هر بشکه سقوط کند و فقط تا سال 2023 به 35 دلار در هر بشکه افزایش یابد.

سایر سناریوهای احتمالی – مورد اصلی ، تورم ، تورم طرفدار – چنین افت شدید قیمت نفت را نشان نمی دهد و کالاها را در حداقل 35 دلار در هر بشکه نگه دارید. در صورت مهار شیوع ویروس کرونا و رفع محدودیت ها همانطور که در چشم انداز مورد انتظار انتظار می رود ، بهبود اقتصاد جهانی تا پایان دوره پیش بینی شده کند خواهد بود و انتظار می رود قیمت های نفت در پایان سال 2022 در 50 دلار در هر بشکه تثبیت شود. در همین حال ، اقتصاد روسیه قرار است تا حدی زیان ها را جبران کرده و در دو سال به سطح بالقوه تولید خود برسد.

خبر مرتبط  خط لوله انتقال گاز Nord Nord Stream 2 به اروپا به زودی به اتمام می رسد - لاوروف - RT Business News
همچنین در rt.com
پس از بهبود تقاضای جهانی ، روسیه باید سهم بازار نفت خود را بازیابد – وزارت انرژیپیش آگهی حامی تورم نشان می دهد که با وجود کاهش خطرات اپیدمی ، کاهش تولید جهانی بیشتر خواهد بود. در این حالت ، قیمت های نفت خام همچنان در 42-43 دلار در هر بشکه در سال 2023 سرکوب می شوند.

خبر مرتبط  تولید شیل ایالات متحده در ماه آوریل با رکورد کاهش می یابد - RT Business News

بر اساس چشم انداز تورم ، اقدامات مربوط به حاوی ویروس کرونا برای مدت طولانی در حال انجام است و از بهبود سریع اقتصادی جلوگیری می کند. در این رویداد ، بانک مرکزی روسیه انتظار دارد که تولیدکنندگان عمده جهانی نفت مجبور به افزایش بیشتر محدودیت تولید باشند و قیمت نفت در سال 2022 در سطح 35 دلار باقی بماند و زودتر از سه سال به 50 دلار در هر بشکه می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید