بانک مرکزی اروپا 500 میلیارد یورو به برنامه محرک بحران در میان تعطیلات ملی در مورد بیماری همه گیر Covid-19 اضافه می کند – RT Business News

بانک مرکزی اروپا با افزودن 500 میلیارد یورو دیگر ، برنامه خرید اضطراری 1.35 تریلیون یورویی خود را گسترش داده و آن را تا 9 ماه تا پایان مارس 2022 تمدید کرده است ، در حالی که اقتصاد اتحادیه اروپا در میان قفل های مربوط به کووید درگیر است.

“شورای حاکم تصمیم گرفت که پاکت برنامه خرید اضطراری همه گیر (PEPP) را با 500 میلیارد یورو به مجموع 1850 میلیارد یورو افزایش دهد.” تنظیم کننده گفت ، در بیانیه ای پس از جلسه شورای حکومتی خود در فرانکفورت.

“همچنین افق خریدهای خالص تحت PEPP را حداقل تا پایان مارس 2022 افزایش داد. در هر صورت ، شورای حکمرانی خریدهای خالص را انجام می دهد تا زمانی که قضاوت کند که مرحله بحران ویروس کرونا بررسی شده است.”
همچنین در rt.com
اقتصاد روسیه برای مقابله با شوک ویروس کرونا بهتر از انتظار – کمیسیون اروپاخبر مرتبط  روسیه تحویل گاز طبیعی به چین را از طریق خط لوله مگا سیبری متوقف می کند - RT Business News

این اقدام در حالی انجام می شود که موج دوم اقدامات قفل بر بهبود اقتصادی منطقه یورو سنگینی می کند. این برنامه که در ماه آوریل اجرا شد ، با هدف کاهش هزینه های وام برای اعضای اتحادیه اروپا برای محافظت از آنها در برابر بحران اقتصادی است.

بر اساس PEPP ، تنظیم کننده ممکن است بخش عمده ای از اوراق قرضه دولتی را خریداری کند تا پایه تقاضای بدهی دولت را ایجاد کند. بانک مرکزی اروپا در تلاش است سیاست مالی خود را در سراسر واحد پول واحد در میان فشارهای بدهی فزاینده حفظ کند ، زیرا دولت های محلی مجبورند کمک های مالی را به شرکت ها و خانوارها انتقال دهند.

خبر مرتبط  دولت ایالات متحده می خواهد ملک چند میلیون دلاری هنگ کنگ را بفروشد زیرا وضعیت ویژه شهر را باطل می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است طی یک سال ورشکسته شوند – نظرسنجی مک کینزیاین برنامه به ایتالیا و اسپانیا که در حال حاضر سطح بالایی از بدهی تاریخی دارند ، کمک کرد تا در زمانی که نیاز به وام بیشتر برای تأمین اعتبار پروژه های اضطراری دولت دارند ، در بازارهای بدهی بین المللی باقی بمانند.

خبر مرتبط  سفارش شما ، آقا! ربات ها تحویل وعده های غذایی رستوران را در مسکو آغاز می کنند (عکس ، فیلم) - RT Business News

بانک مرکزی بانک مرکزی همچنین نرخ بهره مربوط به عملیات بازپرداخت اصلی ، تسهیلات اعطای وام و تسهیلات سپرده خود را به ترتیب با 0.00 درصد ، 0.25 درصد و -0.5 درصد نگه داشته است.

تنظیم کننده همچنین اعلام کرد که شرایط مطلوب عملیات بازپرداخت بلندمدت (TLTRO III) با هدف قرار دادن وام های بسیار ارزان برای بانک ها ، تا ژوئن 2022 تمدید می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید