بانک مرکزی اروپا برای نجات بازار و همه چیز برای هیچ چیز ، بانک مرکزی همه چیز از جمله “سینک ظرفشویی” را ریخت – تحلیلگر به Boom Bust – RT Business News

بانک مرکزی اروپا (ECB) نتوانست تورم را به هدف خود برساند زیرا منطقه یورو برای اولین بار پس از سالها در میان هرج و مرج ویروس کرونا دچار کاهش قیمت شد.

RT’s Boom Bust با بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Optimas LLC ، Octavio Marenzi ، در مورد اوضاع گفتگو کرد. این تحلیلگر می گوید به نظر می رسد بانک مرکزی اروپا نیز چنین کرده است “همه چیز را به بازار انداخت از جمله سینک آشپزخانه” و می تواند با چشم اندازهای اقتصادی ضعیفی روبرو شود ، مگر اینکه اعتماد مردم برگردد.

خبر مرتبط  داعش خواستار حمله به صنعت نفت عربستان است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=lF1GQHiorKQ

“بازدهی اوراق قرضه سه گانه یورو تا 20 سال منفی است ، که این یک پوچ است. مشخص نیست که چه کار دیگری می توانند انجام دهند ، آنها می توانند بدهی های بد و اوراق قرضه ناخواسته و مواردی از این دست را بخرند اگر بخواهند این کار را انجام دهند و نرخ بهره را پایین بیاورند. “ او گفت.

خبر مرتبط  فیچ هشدار می دهد: اگر اوپک و متحدین نتوانند توافق قطع تولید را توافق کنند ، ممکن است زیر 10 دلار فرو رود

مارنزی خاطرنشان کرد ، با این حال ، چنین سیاست هایی بی اثر بوده است. مسئله اصلی این است که “مردم احساس عدم اطمینان می کنند ، بنابراین در حال احتکار پول هستند” بالا نگه داشتن تقاضای پول و “ما شاهد افزایش تورم بیشتر خواهیم بود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید