‘بانک فدرال رزرو نمی تواند طلا چاپ کند:” بانک آمریکا شاهد افزایش قیمت شمش به 3000 دلار است – اخبار تجاری RT

در زمان رشد اقتصادی ضعیف و افزایش نوسانات بازار ، تحلیلگران در حال افزایش قیمت طلا هستند. براساس گزارش Bank of America ، این فلز گرانبها با 78 درصد بالاتر قرار دارد و در 18 ماه به 3000 دلار در هر اونس می رسد.

“با افزایش چشمگیر قراردادهای اقتصادی ، هزینه های مالی افزایش یافته و ترازنامه های بانک مرکزی دو برابر می شوند ، ارزهای فیات ممکن است تحت فشار قرار گیرند. و سرمایه گذاران هدف طلا را خواهند گرفت. “ تحلیلگران این بانک گفتند ، افزودند كه صندوق ذخیره فدرال آمریكا به اندازه كافی توان را برای افزایش تقاضای سرمایه گذاری و قیمت های بالاتر فراهم كرده است.

خبر مرتبط  بیش از نیمی از صنعت فرانسه پس از خاموش شدن Covid-19 دوباره شروع به کار کردند - وزارت دارایی - اخبار تجاری RT

آنها هشدار داده اند که ترازنامه فدرال رزرو به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی ممکن است امسال 20 درصد به 40 درصد افزایش یابد. آنها همچنین اشاره کرده اند که بانک فدرال رزرو “نمی توان طلا چاپ کرد.”

آنها گفتند: وی گفت: “فراتر از اصول اولیه عرضه و تقاضا طلا ، سرکوب مالی در مقیاس فوق العاده ای قرار دارد. نرخ بهره در ایالات متحده و اکثر کشورهای گروه G-10 احتمالاً برای مدت زمان طولانی در صفر یا زیر صفر خواهد بود زیرا بانکهای مرکزی سعی می کنند تورم را از بالای اهداف خود بازگردانند. ”
همچنین در rt.com
به گفته مشاور ، تقاضا برای جواهرات طلا در چین و هند کاهش می یابدخبر مرتبط  بازار خودرو روسیه دومین بازار بزرگ اروپا است - RT Business News

روند اخیر طلا از اواخر سپتامبر 2018 شروع شد ، هنگامی که این فلز گرانبها با قیمت 1465.70 دلار معامله شد. از آن زمان تاکنون 15 درصد افزایش یافته و به 1689.60 دلار رسیده است. این فلز زرد در روز چهارشنبه بالاتر از 1700 دلار در هر اونس بود.

براساس گزارش Bank of America ، بازار طلا فضای بیشتری برای اجرا دارد. “ماشه در اینجا می تواند افزایش محدودیت های قفل قفل در طی چند هفته آینده باشد.” آن گفت.

خبر مرتبط  خداحافظ ، بیگ تک؟ اقتصاددان به Boom Bust - RT Business News می گوید مردم اعتماد خود را به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی از دست می دهند

اقتصاددانان همچنین به برخی از سرهای بازار طلا از جمله یك دلار قوی آمریكا و كاهش تقاضا برای جواهرات فیزیكی در آسیا اشاره كرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید