بانک انگلیس درباره اخلال در سیستم مالی انگلیس پس از Brexit هشدار داد – RT Business News

بانک انگلیس روز جمعه گفت که سیستم بانکی انگلیس در برابر طیف گسترده ای از نتایج اقتصادی ممکن است به دلیل Brexit مقاوم باشد ، اما پایان دوره انتقال در 31 دسامبر ممکن است اختلالاتی را به همراه داشته باشد.

با توجه به الف گزارش توسط کمیته سیاست مالی بانک (FPC) ، بیشتر خطرات ثبات مالی کاهش یافته است. گفت ، اما ، که “ثبات مالی همان ثبات بازار یا جلوگیری از هرگونه اختلال در استفاده کنندگان خدمات مالی نیست. برخی از نوسانات بازار و ایجاد اختلال در خدمات مالی ، به ویژه مشتریان مستقر در اتحادیه اروپا ، ممکن است ایجاد شود. “

این گزارش افزود که با وجود آماده سازی برای پایان دوره گذار که اکنون در مراحل نهایی است ، ممکن است برخی کاربران هنوز برای تجارت با همتایان اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) کاملا آماده نباشند “یا در مکانهای تجاری شناخته شده توسط اتحادیه اروپا یا اتحادیه اروپا.”

انگلیس در تاریخ 31 ژانویه اتحادیه اروپا را ترک کرد ، اما به عنوان بخشی از توافق نامه خروج ، هر دو طرف برای مذاکره در مورد روابط تجاری آینده خود وارد یک دوره گذار 11 ماهه شدند.

خبر مرتبط  چین با افزایش سریعترین شاخص های اقتصادی از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، بهبود اقتصادی را تسریع می کند - RT Business News

طبق گزارش FPC ، صرف نظر از شکل خاص رابطه آینده انگلیس با بلوک اروپا ، بانک انگلیس “همچنان به اجرای استانداردهای محتاطانه قوی در انگلیس متعهد خواهند ماند.”
همچنین در rt.com
وزیر می گوید انگلستان برای “زنده ماندن و رشد” حتی بدون معامله تجاری پس از Brexit اما اصرار دارد که توافق 90٪ کامل استخبر مرتبط  قیمت نفت خام ایالات متحده می تواند بدترین وضعیت روز جهان را با ثبت نام از فضای ذخیره سازی ثبت کند - RT Business News

این گزارش می گوید که بانک های بزرگ انگلیس می توانند خسارات اعتباری خود را به میزان 200 میلیارد پوند (265 میلیارد دلار) جذب کنند ، حتی در صورت افزایش بیکاری بیش از 15 درصد یا افزایش ورشکستگی مشاغل به دلیل تأثیر همه گیر همه گیر و Brexit.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، که این هفته با رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین دیدار کرد ، گفت که اکنون آنجا وجود دارد “یک احتمال قوی” انگلیس و اتحادیه اروپا نمی توانند در مورد تجارت توافق کنند.

خبر مرتبط  مازوت روسی در ایالات متحده محبوب است - RT Business News

اتحادیه اروپا همچنین برنامه های اضطراری برای Brexit بدون معامله را روز پنجشنبه اعلام کرد ، از جمله این پیشنهاد که اگر انگلیس بدون توافق از میز مذاکره دور شود ، ماهیگیران اروپایی باید به دسترسی به آبهای انگلیس ادامه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید