بانکهای BRICS در مورد اقدامات مالی و پشتیبانی مسئولانه در بحران Covid-19 بحث خواهند کرد – RT Business News

بانک های توسعه بلوک تجاری BRICS روز دوشنبه برای اتخاذ اصول مشترک برای تأمین مالی مسئولانه و بحث در مورد اقدامات مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا در جهان دیدار می کنند.

مجمع مشترک مالی سالانه مکانیسم همکاری بین بانکی BRICS و بانک توسعه جدید (NDB) از ساعت 14:00 به وقت گرینویچ از طریق کنفرانس ویدیویی در مسکو برگزار می شود.

رئیس بانک روسی VEB.RF ، ایگور شووالوف ، رئیس NDB ، مارکوس ترویو پیوست. رئیس بانک توسعه چین ، اوویانگ ویمین ؛ رئیس بانک توسعه برزیل ، گوستاوو مونتزانو ؛ رئیس بانک توسعه آفریقای جنوبی ، انوک گودونگوانا ؛ و مدیر عامل بانک صادرات و واردات هند ، دیوید راسکینیا.

خبر مرتبط  حباب سفر سنگاپور-هنگ کنگ با افزایش موارد Covid-19 در آخرین لحظه با تأخیر مواجه می شود - اخبار تجاری RT

انتظار می رود که بانک های عضو اصول مشترک تهیه شده برای تأمین مالی مسئولانه را بر اساس بهترین شیوه های جهان و استانداردهای OECD امضا کنند. از جمله این موارد ، ادغام پیشرفت اقتصادی ، زیست محیطی و در ارزیابی پروژه های سرمایه گذاری ، به علاوه توجه بیشتر به ابتکاراتی است که به توسعه جوامع محلی ، ترویج مدل های اقتصادی فراگیر و غیره کمک می کند. شرکت کنندگان همچنین در مورد تامین مالی سبز ، پروژه های مشارکت عمومی و خصوصی و سیاست های نوآوری بحث خواهند کرد.

خبر مرتبط  چین در شرف "کودتای دیپلماتیک" با انعقاد بزرگترین توافق نامه تجارت آزاد جهان است - RT Business News
همچنین در rt.com
بانک BRICS برای مقابله با بیماری همه گیر بیش از 10 میلیارد دلار کمک اضطراری به کشورهای عضو ارائه می دهدNDB مستقر در شانگهای ، که در سال 2014 تأسیس شد ، بودجه ای را برای پروژه های زیربنایی و توسعه پایدار در اقتصادهای نوظهور تأمین می کند. این شرکت با سرمایه ای بالغ بر 100 میلیارد دلار ، قصد دارد صادرات محصولات مالی را با ارزهای محلی کشورهای عضو خود – چین ، روسیه ، برزیل ، هند و آفریقای جنوبی – ادامه دهد.

خبر مرتبط  انگلیس اولین معامله عمده تجارت آزاد پس از Brexit با ژاپن را مهر زد - RT Business News

در ماه آوریل ، این بانک برای تأمین نیازهای کشورهای عضو خود ، مرکز کمک اضطراری را تأسیس کرد. از وام های اضطراری می توان برای تأمین هزینه های مستقیم مربوط به مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 یا تأمین اقدامات دولت در بهبود اقتصادی استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید