بانکدار باسابقه – RT Business News می گوید: “هند با بازگشت اقتصاد به رشد” بدترین عقب است “

دیپاک پارخ ، بانکدار باسابقه می گوید ، تولید ناخالص داخلی هند در سه ماهه چهارم سال جاری با افزایش تقاضا در همه بخش های اقتصاد در منطقه مثبت قرار خواهد گرفت.

“بر اساس مجموعه ای از داده های با فرکانس بالا ، روند متمایزی از بهبود ماه به ماه وجود دارد. پیشرفت زیادی لازم است ، اما کافی است بگوییم که بدترین وضعیت پشت سر ماست. “ وی در یک کنفرانس مجازی که توسط شورای تجارت کانادا-هند ترتیب داده شد گفت.

به گفته پرخ ، عوارض در کشور به 88 درصد از سطح قبل از Covid-19 باز می گردد ، صورتحساب های الکترونیکی در حال افزایش است و مصرف برق به ثبات رسیده است.

خبر مرتبط  فیات کرایسلر و پژو برای ایجاد چهارمین خودروساز بزرگ جهان در ادغام 58 میلیارد دلار "بله" می گویند - RT Business News

پارخ ، رئیس غیر اجرایی وام دهنده وام مسکن HDFC ، گفت که فروش مسکن مسکونی برای این سه ماهه 34 درصد افزایش یافته است زیرا مردم در حال خرید آپارتمان های آماده برای انتقال هستند.

وی افزود: كشاورزی نیز بسیار امیدواركننده به نظر می رسد ، انتظار می رود كه این كشور ركورد تولید دانه غذایی 300 میلیون تن در سال جاری داشته باشد.
همچنین در rt.com
آسیا “بهترین موقعیت” برای بهبودی از بحران ویروس کرونا – گلدمن ساکسخبر مرتبط  مشارکت اتحادیه اروپا و آسیا یک پیام "کاملاً واضح" به بایدن برای پایان دادن به حمایت گرایی ایالات متحده در تجارت است - پروفسور ولف - اخبار تجاری RT

به گفته روزنامه اقتصادی تایمز ، پرخ در مورد چشم انداز رشد تولید ناخالص داخلی صحبت کرد و گفت “برای سه ماهه اول ، 24 درصد انقباض داشتیم ، اما من خیلی نگران این مسئله نیستم زیرا هند در بیشتر قسمت های سه ماهه در محاصره کامل بود.”

او اضافه کرد: “برای این سه ماهه ، که در ماه سپتامبر به پایان رسید ، انتظار داریم -5 درصد باشد ، و در سه ماهه آخر ، در منطقه مثبت قرار بگیریم. بنابراین ، من نسبت به پتانسیل هند خوش بین هستم. ”

بانکدار توضیح داد که هند اقتصادی مبتنی بر مصرف داخلی است و تقاضا در ماه های آینده افزایش خواهد یافت. “ما آنچه را که تولید می کنیم مصرف می کنیم ، بنابراین تقاضا باید افزایش یابد. … من در مورد داستان هند در کوتاه مدت و میان مدت بسیار خوش بین هستم. “

وی همچنین خاطرنشان کرد که ، علی رغم کاهش اقتصاد ، شرکت های هندی طی چند ماه گذشته 31 میلیارد دلار سرمایه جمع کرده اند ، که نشان می دهد نقدینگی کافی در بازار وجود دارد.

خبر مرتبط  چین می گوید ایالات متحده با تحریم TikTok - قوانین تجارت جهانی را نقض کرد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید