بازیابی مشاغل ایالات متحده ممکن است کوتاه مدت باشد زیرا کروناویروس با یک انتقام جویی باز می گردد – RT Business News

اقتصاد ایالات متحده در ماه ژوئن 4.8 میلیون شغل ایجاد کرده است که با ادامه کار ، نرخ بیکاری به 11.1 درصد کاهش یافته است. با این حال ، انتظار می رود افزایش عفونت های جدید باعث کند شدن مجدد اقتصاد شود.

گزارش مشاغل یک روز زودتر از معمول به دلیل تعطیلات روز استقلال منتشر شد. رقم رشد مشاغل بهتر از سه میلیون مورد انتظار اقتصاددانان است. این رشد از 2.7 میلیون در ماه مه ، که توسط 190،000 تجدید نظر شده بود ، جهشی بزرگ را نشان داد. مجموع مشاغل ماه ژوئن به راحتی بزرگترین سود تک ماهه در تاریخ کشور است.

این نظرسنجی ، که از اواسط ماه جاری انجام می شود ، در مورد تعلیق یا بازگرداندن مناطق در مناطق مجروح شده توسط تجدید حیات در موارد کروناویروس حساب نشده است. بخش اوقات فراغت و مهمان نوازی دوباره بزرگترین جهش را به خود اختصاص داده و حدود 40 درصد از کل رشد را به خود اختصاص داده است.

خبر مرتبط  نشت FinCEN تصویری از پولشویی بی رویه با کمک بزرگترین بانک های جهان را در حالی که دولت چشم خود را بسته می کند - RT Business News

خرده فروشی همچنین شاهد سود قابل توجهی از 740،000 شغل بود. اشتغال در آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی 568،000 افزایش یافته است ، در حالی که مشاغل تولیدی با 356،000 افزایش یافته است.

مایکل گپن ، اقتصاددان بارکلی اشاره کرد “این احتمال که ترک اشتغال به طور موقت بوجود آمده باشد [Paycheck Protection Program] الزامات اعطای وام که به سادگی استخدام استخدام پیشین در ماه ژوئن شده بود. “

“اگر چنین است ، این نشان می دهد که افزایش در استخدام ماه مه بیشتر از یک واقعه یک طرفه بوده است و در ماه ژوئن می توانیم از بازگشت اشتغال استفاده کنیم.” وی در یادداشتی که توسط یاهو دارایی دیده می شود ، گفت.
همچنین در rt.com
داروخانه ساز آمریكا می گوید كه داروی كروناویروس آن برای هر نوع درمان 5،700 دلار هزینه خواهد داشتخبر مرتبط  بیکاری ایالات متحده در طول بیماری همه گیر Covid-19 به 55 میلیون - RT Business News

جروم پاول ، رئیس صندوق ذخیره فدرال آمریكا ، این هفته بازگشت این فعالیت را تأیید كرد و گفت كه این اقتصاد داشته است “وارد یک مرحله مهم جدید شد [had] انجام این کار زودتر از آنچه انتظار می رود. “ با این حال ، او هشدار داد که چشم انداز “فوق العاده نامشخص است” و بستگی دارد “موفقیت ما در مهار ویروس.”

بازگشایی مشاغل موجی از عفونت های کورو ویروس را در بخش های بزرگی از ایالات متحده از جمله کالیفرنیا ، فلوریدا و تگزاس به راه انداخته است. چندین ایالت حتی از اواخر ماه ژوئن متوقف شده اند و باز هم برخی کارگران را به خانه می فرستند.

بیشتر بخوانید: موج دوم Covid در حال آمدن است. من نمی توانم منتظر باشم که دولتها همه شما ، من و بقیه افراد غیرمجاز را سرزنش کنند.

خبر مرتبط  با بازگشت رانندگان به جاده ها ، نفت دوباره تقاضا می کند - RT Business News

“با بازگشایی اقتصاد ، بسیاری از شغل های از دست رفته بازگشت و فعالیت نیز باز می گردد.” اقتصاددان ارشد ایالات متحده در TS لومباردی در نیویورک استیون بلیتز به رویترز گفت. “مشکل این است که ویروس هنوز هم در تعیین مسیر بهبودی حرف بزرگی دارد.” او گفت.

ایالات متحده روز چهارشنبه تقریباً 50،000 مورد کروناویروس جدید گزارش داد ، پنجمین پرونده ثبت تک روزه در هشت روز. کارولینای شمالی ، تنسی و تگزاس نیز با رکورد های روزانه روبرو شده اند که تگزاس شاهد بیش از 8000 عفونت جدید است.

ایالات متحده از نظر بیماری همه گیر در معرض خطر بیماری کرونور ویروس قرار دارد و بیش از 2،780،000 نفر آلوده و بیش از 130،000 نفر کشته شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید