بازگشت قیمت اکنون قابل مشاهده است زیرا ارزش روبل زیر 70 دلار است – RT Business News

اگر برنامه روسیه برای وحشت نیست ، پودر آن را خشک نگه دارید و صبر کنید تا قیمت نفت بهبود یابد ، سپس این طرح بسیار خوب کار می کند.

ارزش این روبل در هفته جاری به زیر دلار7070 به دلار کاهش یافت و در پایان معاملات در تاریخ 3 ژوئن با 44.68 دلار به دلار معامله شد.

“نرخ رسمی ارز در ماه مه به طور متوسط ​​در 72.672 دلار در برابر دلار برابر با7575 / 45 دلار در ماه آوریل بود ، در حالی که پایین ترین سطح در اواخر ماه مارس – اوایل آوریل ، زمانی که روبل در حدود معاملات 79/80 دلار / دلار بود ، مشاهده شد.” BCS Global Markets در یادداشتی گفت.

روبل قوی تر عامل مهمی برای روند تورم است – ارزش روبل رشد قیمت واردات را کند می کند و به ثبات تورم مصرف کننده کمک می کند. تحلیلگران شاهد افزایش نفوذ سایر عوامل هستند ، به عنوان مثال ، تأثیر افت نزولی از تقاضای ضعیف داخلی ، “ یادداشت BCS-GM اضافه شد.
همچنین در rt.com
ایالات متحده ممکن است با نزدیک شدن پروژه گاز به مرحله نهایی ، تحریم های جدید علیه Nord Stream 2 روسیه اعمال کندهمانطور که bne IntelliNews گزارش داده است روبل فوق العاده انجام شد در طول این بحران ، اما در وحشت ناشی از تصمیم کراملین برای خروج از این کشور به شدت زخمی شد معامله قطع تولید اوپک + در تاریخ 6 مارس در 24 مارس به همان نرخ پایین ترین نرخ808.81515 رسید.

افزایش ارزش روبل به قیمت نفت تا حدود زیادی توسط قانون مالی شکسته شده است که وزارت دارایی را موظف می کند کلیه درآمدهای حاصل از صادرات نفت را بالاتر از قیمت 42 دلار در هر بشکه اعلام کند.

در حالی که برخی از بحث در مورد تعلیق قانون مالی در طول بحران برای ایجاد برخی از پول اضافی ، بحث و گفتگو وجود دارد ، آنتون سیلوانوف وزیر دارایی هفته گذشته با این تصمیم که محتاطانه بیرون آمد قانون مالی در جای خود باقی می ماند.

روغن در منطقه راحتی برگردد

قیمت نفت نیز بسیار سریع بهبود یافته است ، که ناشی از خوش بینی به توافق جدید قطع تولید اوپک ++ است تولید را کاهش می دهد قیمت نفت با 9.7 مایل در روز که در تاریخ 13 آوریل به امضا رسید ، قیمت نفت در روز 3 ژوئن به طور خلاصه بالای 40 دلار در هر بشکه ، که به عقب در منطقه آسایش کرملین است باز می گردد.

تاکنون روسیه و بیشتر اعضای دیگر کارتل از توافق جدید پیروی می کنند. در واقع ، عربستان سعودی گفته است كه حتی بیشتر از آنچه كه در این معامله متعهد شده است كاهش می یابد تا به بهبود سریعتر قیمت ها كمك كند.

به گزارش بلومبرگ در تاریخ 2 ژوئن ، با اشاره به بخش توزیع کننده CDU TEK وزارت انرژی ، تولید نفت روسیه 15.5 درصد از بالاترین سطح خود پس از شوروی به 9.388 میلیون بشکه در روز (Mbpd) در ماه کاهش یافته است.

عربستان سعودی در این هفته خواستار تشکیل جلسه بعدی اوپک و روسیه و عربستان سعودی است طبق گزارش نزدیک رسیدن به یک توافق دیگر برای تمدید سهمیه های تولید فعلی اوپک ++ برای دو ماه دیگر.

طبق توافق اوپک + که در آوریل امضا شد ، کاهش تولید باید در تاریخ اول ژوئیه از 9.7 مایع در روز به 8 مایل در روز کاهش یابد. وال استریت ژورنال گزارش داد که عربستان سعودی می خواهد سهمیه فعلی 9.7 مایع در روز را تا پایان سال تمدید کند ، در حالی که روسیه می خواهد تولید محصولات خود را در ماه ژوئیه افزایش دهد. بنا بر گزارش ها ، دو کشور ماه سپتامبر را یک موقعیت میانه می دانند و نزدیک به توافق هستند.

موضع رسمی روسیه در حال حاضر این است كه سرانجام عرضه و تقاضا در بازار نفت می تواند تا ژوئن یا جولای متعادل شود. به همین دلیل است که تمایلی به تمدید قرارداد کاهش تولید اوپک ++ تا پایان سال ندارد و می خواهد تولید را تا اوایل ژوئیه تقویت کند. اما به نظر می رسد كرملین مایل به سازش است. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هفته گذشته با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی مذاکراتی انجام داد و قول داد “هماهنگی نزدیک” بین وزیران انرژی مربوطه عربستان سعودی برای تعادل در بودجه خود به قیمت نفت نزدیک است تا 80 دلار نزدیک باشد.

انعطاف پذیر تعجب آور

با وجود قیمت 40 دلار قیمت نفت ، روسیه وارز دوباره به فعالیت خود ادامه می دهند ، زیرا بودجه کم و بیش حتی بیشتر می شود.

و با معاملات روبل 68 دلار به دلار حتی برخی از رقابت ها در صادرات را به دست می آورد و همچنین می بیند که درآمدهای بودجه (که به روبل تبدیل می شوند) از افزایش درآمدهای حاصل از بازپرداخت قیمت نفت (که از دلار تبدیل می شوند) بهبود می یابد. یکی از سؤالات بودجه روسیه این است که در واقع یکی از بزرگترین برندگان کاهش ارزش روبل است ، زیرا برای انجام تعهدات خود در بودجه (که برای کاهش ارزش ها تعدیل نشده است) روبل بیشتری دریافت می کند ، حتی اگر آن روبل ارزش کمتری داشته باشد.

در حقیقت ، روسیه سه ماهه اول را با مازاد سه گانه – تجارت (3.8 میلیارد دلار) ، حساب جاری (1.8 میلیارد دلار) و بودجه فدرال (0.2 درصد) تعطیل کرد. در حالی که بودجه نیز قطعاً در سه ماهه دوم به کسری خواهد رسید – خصوصاً پس از آنکه دولت تازه جدیدی را اعلام کرد 7/7 تریلیون دلار برنامه احیای ملی – تخلیه 9 تریلیون روبل که روسیه در صندوق ذخیره ملی صندوق رفاه خود (NWF) برای تأمین کسری بودجه در مواقع بحران نگهداری می کند ، بسیار کاهش می یابد.

خبر مرتبط  سهم شیر از LNG قطبی روسیه به مقصد آسیا - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد روسیه در ماه آوریل 12 درصد کاهش می یابد زیرا محدودیت های coronavirus فعالیت های تجاری را فلج می کنداین بدان معنا نیست که اقتصاد از بحران تاج آسیب ندیده است. ماکسیم Reshetnikov ، وزیر توسعه اقتصادی ، در بیانیه ای که در تاریخ 22 مه منتشر شد ، گفت: اقتصاد روسیه در سال 2020 پنج درصد پیمان خواهد شد و شروع به بهبود می کند.

“ما انتظار داریم مرحله فعال بهبود اقتصادی در ماه اکتبر و دسامبر آغاز شود و در سال 2021 ادامه یابد.” Reshetnikov گفت ، با افزودن اینکه در سال 2021 اقتصاد 2.8 درصد رشد خواهد کرد.

وی گفت که رکود اقتصادی در دوره سالانه 9.5 درصد در ماه آوریل-ژوئن ، 6.3 درصد در ماه های جولای-سپتامبر و 5.2 درصد در اکتبر-دسامبر سال 2020 پیش بینی شده است. “به محض کاهش محدودیت های قرنطینه ، از سرگیری رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه آغاز می شود از سه ماهه سوم ،” پیش بینی Reshetnikov.

بازیابی در حال حاضر از طریق بازارهای سرمایه تغذیه می شود

اما اولین شاخه های سبز برگشت به حالت طعمه شروع می شوند. بسیاری از شاخص هایی که زندگی روزمره اقتصاد را اندازه گیری می کند ، کاهش یافته است. بازده تولیدی روسیه در مقایسه با سال آوریل در ماه آوریل 2020 6.6 درصد کاهش یافته است. گردش مالی خرده فروشی با یک چهارم کاهش و بیکاری به 5.8 درصد رسید. بقیه سال طول می کشد تا این تعداد بهبود یابند.

با این حال ، همانطور که از bne IntelliNews گزارش شده است ، شاخص خروجی PMI کامپوزیت IHS Markit Composite PMI در ماه مه 35.0 را منتشر کرده است ، از پایین ترین نرخ در آوریل 13.9. گفته می شود ، شاخص PMI عمیقاً در قرمز و پایین تر از علامت عدم تغییر 50 است.

با پیش بینی های صورت گرفته مبنی بر اینکه اقتصاد روسیه به خوبی در نیمه دوم امسال برای بهبودی بسیار خوب قرار دارد – یا حداقل بهتر از بسیاری از همسالان خود در بازارهای نوظهور (EM) بهتر عمل می کند – به نظر می رسد که ممکن است از این طریق نتیجه بگیرند.

بازار اوراق قرضه داخلی روسیه خوب عمل کرده است و به اندازه کافی سرمایه بین المللی جدید را در ماه مه جبران کرده است تا سقوط قیمت نفت را در آن ماه کاملاً جبران کند ، بنابراین ارزش روبل علیرغم کاهش قیمت نفت صاف ماند. سرمایه گذاران برای دیدن اوراق خزانه دار خزانه داری خزانه داری خزانه داری خزانه داری از وزارت دارایی روسیه به عنوان یک مورد آگاه شده اند پناهگاه امن از بحران جهانی تاج.

خبر مرتبط  دراماتیک ترین سال در تاریخ نفت - RT Business News
همچنین در rt.com
اکثر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولتی مشکل دارندمعاون الکسی مویزف ، معاون وزیر امور خارجه ، در 21 ماه مه گفت كه وزارت دارایی روسیه برای تأمین مالی محرك مالی Covid-19 در حال آماده سازی گسترده برای انتشار اوراق قرضه فدرال OFZ است. قرار داده شده امسال بیش از 1/1 تریلیون روبل (15.5 میلیارد دلار) به ارزش اوراق قرضه ، خارج از وام های داخلی در نظر گرفته شده در ابتدا از 2 میلیارد تریلیون دلار بود. قبلاً ، وام اضافی از گفته شد روبی 2 تریلیون ممکن است ، اما ممکن است اکنون این نقشه ها لازم نباشد.

بازار سهام روسیه نیز در یک ماه گذشته از تجمع بسیار خوبی برخوردار بوده است ، زیرا بی سر و صداترین سرمایه گذاران نمونه کارها شروع به برداشت گیلاس از میان بهترین اسامی ارزان قیمت شده اند که توسط بورس جهانی در سهام EM که در پایان سال آغاز به کار کرده است ، برداشت می کنند. فوریه. سیستم بازرگانی روسیه با ارزش دلار (RTS) حدود 26 درصد YTD کاهش می یابد ، اما در طی ماه گذشته کمی کمتر از 10 درصد افزایش یافته است.

سهام بخش فلز و معدن در حقیقت از تاریخ اول ژانویه از تاریخ 3 ژوئن ، با بازگرداندن تمام زمینه هایی که امسال از دست داده بودند ، یک درصد سود کامل را به دست آورد. برنامه های کاربردی نیز خوب عمل کرده اند ، مجری ستاره در دو ماه اول امسال ، قبل از وقوع بحران ، و از پایان معاملات در 3 ژوئن تنها سه درصد کاهش یافته است.

به عنوان کشورهای اروپای جدید ، خوش بینی در حال رشد بین سرمایه گذاران در حال دامن زدن است شروع رژیم های ضد قفل آنها

“به نظر می رسد بازیکنان مطمئن تر از این هستند که از آنجا که اقتصادها دوباره برای تجارت باز می شوند و از این رو ، قصد دارند سطح سواری را از دست ندهند ، به این موفقیت دست یافته اند. expectations انتظارات بهبودی از شکل U در حال افزایش است ، “ BCS-GM در یادداشتی گفت. “عناوین صعودی که ممکن است OPEC + نرده ها را گسترش دهد و گسترش یابد[ing] کاهش سطح رکورد کنونی فراتر از ماه ژوئن (به جای کاهش برش های آغاز شده ژوئیه) باعث افزایش احساسات و برنت شده است. با این وجود ، هرگونه اشتیاق در این کشور کنترل می شود – تنش های آمریکا و چین می تواند شعله ور شود. “

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!