بازده صنعتی آلمان رکورد نزولی دارد – RT Business News

اقتصاد آلمان تحت تأثیر محدودیت های coronavirus بسیار سخت قرار گرفته است زیرا تولید صنعتی این کشور در ماه آوریل شدیدترین روند نزولی خود را به ثبت رساند.

تولید رسمی 17.9 درصد نسبت به ماه قبل در حالی که افت سال گذشته 25.3 درصد است ، داده های رسمی منتشر شده در روز دوشنبه نشان می دهد که تولید 17.9 درصد است. براساس اعلام اداره آمار آماری فدرال ، تولید صنعتی با مشکل روبرو شده است “بزرگترین افت آن” از آنجا که این داده ها برای اولین بار در ژانویه 1991 ثبت شد.
همچنین در rt.com
یادآور افسردگی بزرگ است؟ در اینجا لیستی از مواد غذایی و نوشیدنی هایی که به دلیل Covid-19 تخلیه شده اند تخلیه شده استخبر مرتبط  ضبط طلاها سود معاملات معدنچی آفریقای جنوبی - RT Business News

در حالی که افت شدید بیشتر انتظار می رفت ، تحلیلگران پیش از این پیش بینی می کردند که در ماه آوریل از 16 درصد تجاوز نکند.

صنعت کلیدی خودرو در کشور به سختی برخورد کرد ، زیرا شاهد کاهش بیش از 74 درصدی بود. یکی دیگر از سنگرهای صنعت آلمان ، بخش ساخت و ساز ، در ماه آوریل با بیش از چهار درصد قرارداد بست.

آلمان در نیمه دوم ماه مارس ، هنگامی که تولید تقریباً نه درصد کاهش یافت ، اقداماتی را برای مقابله با شیوع ویروس کشنده آغاز کرد. وزارت امور اقتصادی و انرژی فدرال خاطرنشان كرد: با این وجود ، محدودیت هایی كه باعث شده است تا بیشتر مشاغل بسته شود ، در ماه آوریل تلفات آنها را به طور كامل انجام داد.

خبر مرتبط  افزایش بیت کوین تهدیدی برای طلا نیست - Goldman Sachs - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد آلمان ممکن است امسال به دلیل بحران کورو ویروس بیش از 9 درصد کاهش یابدخبر خوب این است که “نقطه کم” طبق گفته وزارتخانه به دست آمده است. “با کاهش تدریجی اقدامات حفاظتی و از سرگیری تولید در صنعت خودروسازی ، اکنون بهبود اقتصادی آغاز شده است.” در بیانیه ای گفت

خبر مرتبط  مدیر بنگاه تجاری به گزارش Keizer به RT می گوید - بیت کوین آماده اجرای "گاو نر بزرگ است و هنوز بهترین نتیجه ممکن نیست" ،

در همین حال ، یکی از بزرگترین اتاق های فکر آلمان ، موسسه Ifo ، انتظار دارد صنعت ملی در سه ماه آینده کاهش یابد ، هرچند با سرعت کندتر. این آژانس اعلام کرده است که شاخص آن برای انتظارات تولید در ماه مه از -51.0 امتیاز در ماه آوریل به -20.4 نقطه افزایش یافته است ، و این بزرگترین افزایش ماه به ماه در شاخص از زمان اتحاد مجدد آلمان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید