بازار سهام سهام حباب گسترده ای را که متعلق به فدرال رزرو است ، می گوید: Boom Bust RT – News Business News

فدرال رزرو ایالات متحده در هفته جاری بخشی از یک برنامه 250 میلیارد دلاری با بودجه قانون CARES خرید اوراق بهادار شرکت را آغاز کرد. هدف از این اقدام ، پشت سر گذاشتن شرکت ها و کارمندان آنها است.

مذاکرات Boom Bust با مایکل پنتو ، رئیس جمهور و بنیانگذار استراتژی های Portfolio Pento ، درباره اقدامات شدید تنظیم کننده برای نجات بازار سهام ایالات متحده از برجام.

خبر مرتبط  چین ممکن است زودتر از حد انتظار ایالات متحده را به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان سرنگون کند - RT Business News

“این همان اتفاقی است که رخ می دهد: بانک فدرال رزرو اکنون صاحب بازار خزانه داری ، بازار اوراق قرضه شهری ، بازار اوراق بهادار شرکت ها ، بازار اوراق قرضه ناخواسته ، بازار CLO ، و از طریق پروکسی بازار املاک و مستغلات و بورس سهام است ،” پنتو می گوید ، اضافه می کند: “همه آنها در حباب گسترده ای هستند که متعلق به فدرال رزرو است.”

“صندوق بین المللی پول به دام افتاده است ، آنها هرگز نمی توانند این ترازنامه را از بین ببرند ، رشد می کنند و رشد می کنند تا اینکه راه خود را به سمت فراموشی بیندازیم … ما باید خیلی نگران باشیم.” گفت پنتو.

خبر مرتبط  گروه متخصص می گوید: چین زودتر از آنچه پیش بینی کرده بودیم ، ایالات متحده را به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان از سلطنت برکنار خواهد کرد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=i_b7nP7M1UU

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید