بازار جهانی تلفن های هوشمند به دلیل همه گیر شدن کرو ویروسی – بزرگترین کاهش سالانه تاریخ را متحمل می شود – RT Business News

داده های جدید بنگاه های تحلیلی نشان می دهد که این کورون ویروس به سختی در بازار جهانی تلفن های هوشمند قرار گرفته است و در سه ماهه اول سال 2020 میزان حمل و نقل در سراسر جهان را تا 13 درصد غرق می کند.

در حالی که شرکت بین المللی داده (IDC) می گوید که محموله های تلفن های هوشمند 11.7 درصد سقوط کرده اند ، تحلیلگران Counterpoint Research و Canalys می گویند که آنها حتی بدتر – با 13 درصد کاهش یافته اند. هر کدام از اعداد دقیق تر باشند ، این بدان معناست که بازار جهانی تلفن های هوشمند سریعترین سرعت کاهش یافته است.

شرکت ها کمتر از 300 میلیون تلفن هوشمند در سه ماه اول سال 2020 ارسال کردند ، با ردیاب سه ماهه تلفن همراه IDC که می گوید رقم حمل و نقل 275.8 میلیون بوده است.

خبر مرتبط  صنعت حمل و نقل هوایی روسیه برای نجات از زندگی در طول محدودیت های پرواز مربوط به همه گیر ، از نجات دولت برخوردار شد - RT Business News
همچنین در rt.com
“بدون خروج گسترده”: بیشتر شرکت های آمریکایی نمی خواهند فعالیت های خود را در چین به دلیل همه گیر شدن انجام دهندبراساس گزارش IDC ، چین که اولین کشوری بود که از شیوع coronavirus رنج می برد ، بزرگترین کاهش منطقه ای را تجربه کرد و محموله های گوشی های هوشمند در سال به بیش از 20 درصد کاهش یافت. تحقیقات جداگانه توسط Canalys این رقم را کمی پایین می آورد و می گوید محموله های تلفن های هوشمند در بزرگترین بازار جهان 18 درصد نسبت به سال گذشته سقوط کرده اند.

کانترپون اشاره کرد که چین نیز به دلیل همه گیری ، سهم بازار را از دست داده است زیرا چهار درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. IDC می گوید ، اروپای غربی و ایالات متحده نیز با کاهش چشمگیر محموله های گوشی های هوشمند مواجه شده اند که به ترتیب بیش از 18 و 16 درصد کاهش یافته اند.

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News

مشکلات موجود در بازار گسترده چین ، که تقریباً یک چهارم محموله های جهانی را تشکیل می دهد ، تبدیل شده است “یک بحران اقتصادی جهانی” ، IDC اشاره کرد. و در حالی که دومین اقتصاد بزرگ جهان به آرامی در حال بازگشت است ، قفل کامل در سایر نقاط جهان تقاضا برای تلفن های هوشمند را کاهش داده است ، زیرا مصرف کنندگان با احتیاط بیشتری نسبت به هزینه های خود اقدام می کنند.

خبر مرتبط  Covid-19 اقتصاد جهانی را "بیش از صخره" تحت فشار قرار می دهد - رهبران تجارت به G20 هشدار می دهند - RT Business News
همچنین در rt.com
عضلات Google با استفاده از رقیب بزرگنمایی “مطمئن” به عنوان ویدئو کنفرانس به عنوان 3 از 5 آمریکایی به Big Tech با داده های خصوصی اعتماد ندارند“این کاهش تقاضا ، همراه با تعطیلی و بسته شدن مغازه های خرده فروشی در سراسر جهان ، به شدت بر همه بازارهای دستگاه های مصرف کننده از جمله تلفن های همراه تأثیر گذاشت.” نابیلا پوپال ، مدیر تحقیق با ردیاب های دستگاه تلفن همراه در سراسر جهان IDC گفت.

درمورد فروشندگان ، سامسونگ همچنان جایگاه اصلی را در بازار دارد و پس از آن هواوی و اپل قرار دارند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید