بازار ارزهای رمزنگاری شده اکنون تقریباً به اندازه اپل ارزش دارد پس از سقوط بازار با رکورد 2 تریلیون دلار – RT Business News

سرمایه ترکیبی بازار همه ارزهای رمزپایه برای اولین بار در تاریخ از 2 تریلیون دلار فراتر رفته است که با رشد چشمگیر بیت کوین و سایر سکه ها تقویت شده است.

داده های وب سایت ردیابی CoinGecko نشان می دهد که ارزش تمام ارزهای رمزپایه عصر دوشنبه از مرز 2 تریلیون دلار فراتر رفت و پس از آن نیز به روند صعودی خود ادامه داد. صبح روز سه شنبه ، پیش از آنکه به سطح فعلی یعنی 2.020 تریلیون دلار برسد ، ارزش بازار بازار رمزنگاری به بالاترین قیمت 2.039 تریلیون دلار رسید.

این بدان معناست که تمام ارزهای رمزپایه موجود در بازار اکنون تقریباً به اندازه اپل ، دومین شرکت بزرگ جهان یا ارزش ترکیبی گوگل و تسلا ، ارزشمند هستند.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس بیش از 100 میلیون نفر را مجبور به تغییر شغل طی 10 سال می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
یک بیت کوین تا پایان سال یک لامبورگینی و یک بوگاتی تا سال 2023 ارزش دارد – مدیر عامل شرکت کراکنکمتر از سه ماه به بازار رمزنگاری نیاز داشت تا بیش از یک تریلیون دلار سود کسب کند. ارزش بازار کل ارزهای رمزپایه برای اولین بار در ژانویه به 1 تریلیون دلار رسید.

رکورد جدید با دستاوردهای گسترده ارزهای دیجیتال عمده مانند بیت کوین همراه بود. سرمایه بازار بیت کوین از اواخر ماه مارس به زیر یک تریلیون دلار کاهش نیافته است و در حال حاضر حدود 1.1 تریلیون دلار است. قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان در سال جاری بیش از دو برابر شد و اخیراً در CoinDesk به بالاترین سطح 61،556.59 دلار رسید. در حال حاضر حدود 58،800 دلار معامله می شود.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده می تواند به 20٪ برسد ، و انتظار می رود نزدیک به 2 میلیون ادعا - RT Business News
همچنین در rt.com
گلدمن قصد دارد با برنامه هایی برای ارائه رمزنگاری به سرمایه گذاران ثروتمند ، به رکود بیت کوین بپیوندددر همین حال ، دومین ارز بزرگ مجازی ، ethereum ، بامداد سه شنبه به بالاترین قیمت $ 2،151،25 دلار رسید. طبق داده های CoinDesk ، از ساعت 07:30 صبح به وقت گرینویچ هنوز 5٪ رشد داشت و در نزدیکی قیمت رکورد معامله می شد.

خبر مرتبط  بیشتر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولت مشکل دارند - RT Business News

علاوه بر افزایش افزایش سرمایه گذاران خرده فروشی ، طی چند ماه گذشته بازیگران نهادی بیشتری به بازار رمزنگاری روی آورده اند ، از جمله سنگین های مالی مانند گلدمن ساکس و دویچه بانک و همچنین ارائه دهندگان عمده پرداخت. هفته گذشته ، غول پرداخت آنلاین PayPal ، ویژگی معرفی ارزهای رمزپایه را به عنوان نوعی پرداخت نشان داد ، در حالی که Visa پرداخت ها را با ثبات Bitcoin USD Coin (USDC) فعال می کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید