بازارها با افزایش عفونت های Covid-19 از واقعیت “طلاق گرفتند” – تحلیلگر Boom Bust – اخبار تجاری RT

تعداد فزاینده عفونت های ویروس کرونا ، ذخایر جهانی را به سمت پایین سوق داده است ، اما نوسانات بازار هنوز با آنچه در ماه مارس مشاهده شد ، زمانی که ویروس کرونا به سرعت در سراسر جهان گسترش می یابد ، فاصله دارد.

ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر جهان در حال حاضر با موج دیگری از همه گیری روبرو هستند ، به طوری که تعداد آلودگی ها به بیش از 43.5 میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است. RT’s Boom Bust با بنیانگذار و مدیرعامل مشاوره Optimas LLC ، Octavio Marenzi ، به گفتگو نشست تا اینکه آیا این بیماری همه گیر می تواند بهبود اقتصادی مورد انتظار را بیشتر مختل کند یا خیر.

خبر مرتبط  هشدارهای گسترده گروه صنعت هشدار می دهد که منع گسترده پنبه چینی توسط ایالات متحده می تواند "خرابی" ایجاد کند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=T4HpDS7n4Yc

“من فکر می کنم بازارها تا حدودی از واقعیت جدا شده اند. اگر به سرعت بهبود بازار که در طول Covid-19 مشاهده کرده ایم نگاه کنیم ، قابل توجه است ، بسیار قویتر از هر آنچه در طول صد سال گذشته دیده ایم ، “ او گفت.

به گفته Marenzi ، سهام به لطف محرک های اقتصادی عظیم فدرال رزرو ایالات متحده از پایین ترین سطح خود بازگشت. او می گوید به احتمال زیاد بانک فدرال دوباره وارد عمل خواهد شد ، و حتی “تهاجمی تر” برای رونق بخشیدن به بازارها.

خبر مرتبط  ایالت کالیفرنیا می تواند دوباره کارخانه تسلا را روشن کند ... حتی اگر الون مسک تولید خود را آغاز کرده است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید