بازارهای سهام هنوز به پایین “مطلق” نرسیده اند – گورو سرمایه گذاری مارک موبیوس – اخبار بازرگانی RT

به گفته سرمایه گذار کهنه کار بازارهای در حال ظهور مارک موبیوس ، که می گوید نیاز جدی برای شروع مجدد اقتصاد جهانی وجود دارد ، خسارت اقتصادی ناشی از خاموش شدن همه گیر کوراو ویروس “باورنکردنی” خواهد بود.

“من فکر می کنم ما باید به نوعی باز کنیم ، زیرا در غیر این صورت آسیب وثیقه باورنکردنی خواهد بود ،” وی در مصاحبه ای با CNBC هشدار داد. “شما در مورد افرادی که روز به روز زندگی می کنند فکر می کنید … شما باید اقتصاد را دوباره بدست آورید.”

موبیوس اظهار داشت كه بازارها احتمالاً هنوز از این امر خسته نشده اند و از سرمایه گذاران می خواهد تا در صورت وقوع تصادف دیگر پول بیشتری را در دست داشته باشند. “من فکر نمی کنم ما هنوز در انتهای مطلق هستیم زیرا پیامدهای این خاموش شدن باورنکردنی است ،” او گفت ، وی افزود: “همه چیز خیلی بد است” از دیدگاه سود شرکت ها

خبر مرتبط  فروش تجارت الکترونیکی مسکو در حین قفل شدن کورو ویروس 40٪ رشد کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
مدیر ارشد سرمایه گذاری می گوید: “ما دلار را به کاغذ توالت تبدیل کرده ایم”“اگرچه برخی فرصت ها برای خرید وجود دارد ، من می گویم احتمالاً ایده خوبی است که مقداری پودر را برای رکود دیگر خشک نگه دارید. ما ممکن است یک پایین دو برابر را ببینید ، “ گفت: به اصطلاح پدرخوانده بازارهای نوظهور.

خبر مرتبط  سقوط روغن Covid-19 دوران نقاهت متفاوت است ، اما بازیابی V شکل بعید است - RT Business News

بازارها در یک ماه گذشته بی ثبات بوده و به دنبال آن ، تعداد کل موارد Covid-19 و تلفات در ایالات متحده و در سطح جهان کاملاً زیاد است. به گفته Refinitiv ، تحلیلگران انتظار دارند که رشد درآمد S&P 500 در سه ماهه اول سال گذشته 10.2 درصد کاهش یابد.

خبر مرتبط  روسیه ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود در میان همه گیری های کوروی ویروس - پوتین - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید