بازارهای سهام جهانی در میان ترس فزاینده از تجدید حیات Covid-19 در حال سقوط هستند – RT Business News

بازارهای سهام در اروپا پس از غرق شدن همسالان آسیایی خود در بحبوحه نگرانی های جدید عروق کرونا ، روز دوشنبه پایین تر افتتاح شد. احساسات منفی بعد از آن رخ می دهد که وال استریت در نزدیک به سه ماه بدترین عملکرد هفتگی خود را متحمل شد.

معیار ژاپن Nikkei بیش از سه درصد ریخت و با شروع هفته آن را به یکی از بدترین مجریان آسیا تبدیل کرد. Kospi کره جنوبی حتی پایین تر سقوط کرد و بیش از چهار درصد از دست داد.

سهام چینی بیشترین نزول داشت و کامپوزیت شانگهای تقریباً یک درصد کاهش یافت ، در حالی که شاخص Hang Seng در هنگ کنگ حدود دو درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  هشدار بانک جهانی هشدار داد: بیماری همه گیر کروناویروس ممکن است 60 میلیون نفر را در فقر شدید قرار دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که بیشتر کشورها نسبت به آنچه پیش بینی شده عمل کرده اند بدتر عمل می کنند و می گوید احتمالاً پیش بینی های خود را کاهش می دهددر سایر نقاط آسیا و اقیانوسیه ، S&P / ASX 200 در استرالیا و بمبئی سنسكس هند حدود دو درصد ریخته اند.

سرمایه گذاران اروپایی همچنین میزان احیای ویروس کشنده را اندازه گیری کردند. سهام لندن ، فرانکفورت و پاریس به فروش جهانی پیوستند ، با FTSE 100 بریتانیا ، DAX آلمان و فرانسه CAC 40 فرانسه بیش از دو درصد پایین تر افتتاح شد.

خبر مرتبط  پوتین خواستار تلاش جهانی برای تثبیت بازار انرژی است ، زیرا coronavirus تقاضا را کاهش می دهد - RT Business News

قرار است وال استریت خسارات شدید هفته گذشته را افزایش دهد ، هنگامی که میانگین متوسط ​​صنعتی داو جونز با افت 5.55 درصدی در هفته ثبت کرد و بدترین نتایج را از ماه مارس بدست آورد. معاملات آتی در Dow ​​Jones روز دوشنبه بیش از 900 امتیاز سقوط کرد ، در حالی که معاملات آتی شاخص های اصلی دیگر – S&P 500 و Nasdaq 100 – نیز حاکی از افت قیمت بود.
همچنین در rt.com
اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، بازار سهام بالا خواهد رفتخبر مرتبط  کشتی های برقی مرزهای باتری را تحت فشار قرار می دهند - RT Business News

تلاطم بازار به محض افزایش تعداد عفونت های کورو ویروس در سطح جهان افزایش می یابد. در یک تحول نگران کننده ، چین گزارش کرده است که ده ها مورد جدید از جمله 36 مورد در پکن ، و آن را به بالاترین رقم روزانه در این کشور از ماه آوریل تبدیل کرده است. شیوع جدید پایتخت چین به بازار مواد غذایی Xinfadi مرتبط بود که روز شنبه به همراه چند بازار دیگر در این منطقه تعطیل شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید