بازارهای اروپا به امید بهبود همه گیر Covid-19 صعود می کنند – RT Business News

سهم سهام اروپا در روز سه شنبه به دنبال ترقی در ایالات متحده و آسیا به دلیل ترس سرمایه گذاران در مورد کروناویروس و تأثیرات آن بر روی اقتصاد جهانی رو به زوال است.

Stoxx 600 پان اروپایی در افتتاحیه 2.6 درصد رشد کرد و سهام سفر و اوقات فراغت 6.3 درصد افزایش یافت و منجر به افزایش سود شد. شاخص شاخص FTSE 100 انگلیس از شرکتهای بزرگ انگلیس با دو درصد افزایش به 5،571.09 امتیاز رسید. در منطقه یورو ، DAX فرانکفورت نزدیک به چهار درصد و پاریس CAC 40 بیش از سه درصد رشد کرد.

سهام در آسیا نیز ابراز امیدواری کرد که شیوع همه گیر جهانی کرونا ویروس ممکن است کند شود.

خبر مرتبط  کانادا قول تلافی "دلار به دلار" را پس از اینکه ترامپ مجدداً 10٪ تعرفه را در آلومینیوم اعمال می کند - RT Business News

بازارها نسبت به اخباری مبنی بر سقوط نرخ مرگ و میر Covid-19 واکنش نشان داده اند. این تجمع با وجود خبرهایی مبنی بر انتقال نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون به مراقبت های ویژه منتقل شد ، زیرا علائم کرونویروس وی بدتر شده است.
همچنین در rt.com
پوند استرلینگ پوند پس از نخست وزیر جانسون به دلیل Covid-19 به ICU نقل مکان کرد“جانسون در تلاش است تا کوید 19 را از بین ببرد و دولت وی برای مهار بحران فعلی در حالت وحشت قرار دارد.” نعیم اسلم ، تحلیلگر AravTrade به گاردین گفت. “با این وجود ، وقتی بازار به بازار عرضه می شود ، معامله گران تصمیم گرفتند تا از وضعیت فعلی رهبری بیش از حد واکنش نشان ندهند ، زیرا استرلینگ هنوز هم در حال نگه … زمین خود در برابر دلار است ،” او افزود.

خبر مرتبط  EIA پیش بینی کاهش رکورد در تولید نفت شیل ایالات متحده - RT Business News

آمار تلفات در برخی از نقاط داغ تاج خروس جهان ، از جمله اسپانیا و ایتالیا ، نشانگر کاهش سرعت بود. ایالت نیویورک ، منطقه ای که بیشترین آسیب را در ایالات متحده داشت ، همچنین از نخستین کاهش مرگ و میر روزانه تأیید شده در روز یکشنبه داد. با این حال ، این موارد در ایالات متحده ، آسیب دیده ترین کشور جهان ، با نزدیک به 11000 کشته در بالای 368،000 نفر قرار گرفت.

خبر مرتبط  بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد ... در حالی که ثروتمندتر می شوند - RT Business News

کره جنوبی روز سه‌شنبه کمتر از 50 مورد جدید از عفونت را برای دومین روز گزارش داد. چین همچنین از تاریخ 6 آوریل ، برای اولین بار از ژانویه ، هنگامی که شروع به انتشار به روزرسانی های روزانه کرد ، هیچ مرگ و میر جدیدی منتشر نکرد. تعداد کل ویروس های کرونا ویروس در سراسر جهان بیش از 1،362،000 ، در حالی که بیش از 76000 نفر جان باخته اند.
همچنین در rt.com
در گذشته گذشته: به علت ادامه شیوع ، شیوع مرگ و میر کروավիրویروس جدید برای اولین بار گزارش شده استبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید