بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند – RT Business News

بازارهای سهام اروپا در روز جمعه پایین تر افتتاح شد زیرا معامله گران روی ادامه قفل در سراسر قاره تمرکز کردند و گزارش می دهند که تحقیقات در مورد یک درمان احتمالی Covid-19 به دنبال نتایج غیر قطعی متوقف شده است.

STOXX 600 pan-European در معاملات اولیه با بیش از یک درصد پایین آمد و تمام بخش ها و دوره های اصلی در قلمرو منفی بودند. آلمانی DAX ، CAC 40 فرانسه و FTSE 100 انگلیس در معاملات روزهای جمعه جمعه حدود یک درصد از دست دادند.

بازارهای آسیایی نیز به طور گسترده ای پایین تر بودند و شاخص Kospi کره جنوبی زیان منطقه را به خود اختصاص داد و 1.4 درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، بازار بورس صعود جدید خواهد داشت ، رئیس استراتژیست به Boom Bust - RT Business News

رکود بازارهای جهانی در پی اعلامیه تولیدکننده مواد مخدر Gilead مبنی بر خاتمه محاکمه Remdesivir زودهنگام “به دلیل ثبت نام کم” ترکش “تحت تأثیر قرار دادن نتیجه گیری از نظر آماری معنی دار است.” این شرکت گفت: “به همین ترتیب ، نتایج مطالعه بی نتیجه هستند.”
همچنین در rt.com
WHO 9 نامزد واکسن Covid-19 تولید شده در روسیه را به لیست آزمایشات جهانی اضافه می کندپیشرفت در مبارزه با Covid-19 “با بازگشت اقتصاد به محلی که پاییز گذشته بود ، نیست.” هانا اندرسون ، یک استراتژیست بازار برای مدیریت دارایی JPMorgan ، به سی ان ان گفت. بر طبق صحبت او، “سرمایه گذاران باید انتظار داشته باشند که نوسانات بیشتری در تمام طبقات دارایی داشته باشد ، زیرا سعی می کنیم قیمت مناسب را در آنچه قبلاً تجربه نکرده ایم ، قیمت گذاری کنیم.”

در همین حال ، اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که برای حمایت از اقتصادهای بلوک ، بسته های محرک 3.3 تریلیون یورو (3.6 تریلیون دلار) را اختصاص می دهد ، که در نتیجه اقدامات قفل گشایی به دنبال رکودهای بی سابقه هستند.

خبر مرتبط  به زودی سرمایه گذاران جهانی بیشتری به بازار گسترده اوراق قرضه چین دسترسی خواهند داشت - RT Business News

یک منبع در کمیسیون اروپا به TASS گفت ، این مبلغ شامل 540 میلیارد یورو (581 میلیارد دلار) بودجه برنامه اضطراری برای شروع مجدد اقتصاد اروپا ، 70 میلیارد یورو (75 میلیارد دلار) کمک از بودجه اتحادیه اروپا به شرکت های اروپایی ، حدود 2.45 تریلیون یورو (2.7 تریلیون دلار) برای وام های نرم و یارانه های کشورهای عضو به مشاغل خود و همچنین 330 میلیارد یورو (355 میلیارد دلار) مشوق های مالیاتی که توسط کشورها به شرکت هایشان ارائه می شود.

خبر مرتبط  صادرات نفت عربستان به ایالات متحده به پایین ترین سطح در دهه های گذشته کاهش یافته است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید