“این بی علاقه ترین بازار گاو نر طلایی است که تاکنون دیده ام” – پیتر شیف – RT News News

طلا و نقره در میان آشفتگی های اقتصادی جهانی که به واسطه کروավիր ویروس انجام می شود ، رکورد صعودی را نشان می دهند. پیتر شیف گفت: با این وجود ، به نظر می رسد هنوز شک و تردید زیادی در مورد فلزات گرانبها وجود دارد.

این اقتصاددان در اپیزود جدیدی از پادکست خود خاطرنشان کرد که حتی با فروش اصلاحی روز جمعه ، جایی که طلا در یک نقطه در حدود 40 دلار پایین آمد و نقره برای مدتی به زیر 28 دلار سقوط کرد ، شمش هنوز هم خیلی بالاتر از 2،000 دلار بسته و سه درصد هم بالا رفته است. در هفته. نقره به بالای 28 دلار بسته شد و 15.5 درصد سود هفتگی را تجربه کرده است. طلا به مدت نه هفته متوالی بسته شده است.

“من همیشه در مورد این پدیده در مورد این پادکست صحبت کرده ام – اینکه سهام طلا حتی بازار گاو نر را تأیید نکرده است ، هرچند که به هر حال بازار گاو نر در حال وقوع است ، ما آن را در سهام طلا ندیده ایم.” شیف گفت.

آنها گفتند: “بسیاری از دلایلی که مردم به نوعی کاهش اهمیت بازار گاو طلا را نشان می دادند گفتند ، سلام ، این توسط نقره تأیید نشده است. طلا در حال افزایش است اما نقره به هیچ جا نمی رسد ، و نمی توانید یک بازار گاو نر در بازار داشته باشید مگر اینکه یک بازار گاو نر در نقره داشته باشید. »خوب ، خوب. اکنون ما یک بازار گاو نر در نقره داریم. ما در قیمت نقره شکست قابل توجهی داشته ایم. اما هنوز هم مردم این بازار گاو را باور ندارند. منظورم این است که احتمالاً این محبوب ترین بازار گاو نر طلایی است که تا به حال در حرفه خود دیده ام. “

به گفته شیف ، اصول اولیه از هر آنچه تاکنون دیده شده ، بهتر است. وی توضیح داد که فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا در حال چاپ تریلیون دلار است که رئیس آن جروم پاول اظهار داشت که هیچ برنامه ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد. همچنین گزارشهایی مبنی بر تعهد بانک مرکزی برای تقویت تورم وجود دارد. “همه اینها برای طلا بسیار سرسخت آور است.” شیف می گوید.

خبر مرتبط  در پی کاهش غافلگیرانه عربستان سعودی و کاهش عرضه نفت خام آمریکا به اوج 11 ماهه رسیده است - RT Business News

وی همچنین خاطرنشان كرد كه بین خریداران طلا و كسانی كه سهام طلا خریداری می كنند ، تفاوت وجود دارد. خریداران طلا و نقره خریداران واقعی ، سرمایه گذاران انفرادی و در مورد طلا نیز بانک های مرکزی هستند.

خریداران فلز فیزیکی به عنوان گزینه ای برای پول فیات خریداری می کنند. … آنها با پای خود رأی می دهند. آنها از پولهای فیات خود فرار می کنند و به دنبال یک جایگزین پولی واقعی در طلا و نقره هستند. “

از سوی دیگر ، خریداران سهام طلا تمایل دارند که خریداران سهام و دلالان باشند ، و افزود که فکر می کند جامعه سرمایه گذاری اعتقادی ندارد که تجمع طلا به طول انجامد. “آنها معتقد نیستند که شرکت های معدن طلا واقعاً از افزایش موقتی طلا سود خواهند برد … به نظر می رسد بسیاری از مردم فکر می کنند که تجمع طلا فقط عملکردی از COVID-19 است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  چه بخواهیم و چه نخواهیم ، ایالات متحده دیگر دنیا را در کف خود نگه نمی دارد ، چین - پروفسور ریچارد وولف برای RT's Boom Bust - RT Business News