ایلان ماسک پیچ و خم بیت کوین خود را فاش می کند و با علاقه مندان به رمزنگاری از طریق توییت های گستاخ بهم ریخته است – RT Business News

ایلون ماسک ، مدیر عامل میلیاردر تسلا ، که به سبک تکرار نشدنی خود یک آخر هفته آرام را به لرزه درآورد ، در یک سری از توییت های تحریک آمیز که هدف آنها ارزهای رمزپایه است ، بمب بیت کوین دیگری را انداخت.

ماسک در گذشته در مورد بیت کوین ، dogecoin و امثال اینها توییت کرده است که اغلب به صورت شوخی است. اما این بار ، بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس با گفتن اینکه بیت کوین از اوست ، شروع کرد “کلمه امن،” و توییت کرد: “شوخی کنید ، به هر حال چه کسی به کلمه ایمنی نیاز دارد؟” یک ساعت بعد.

اندکی پس از آن ، او تصویری ناخوشایند از آرم بیت کوین را منتشر کرد.

خبر مرتبط  ترافیک حمل و نقل بین چین و اروپا در سال 2020 به بالاترین سطح خود رسیده است - RT Business News

وی در یک پست پیگیری ادعا کرد که بیت کوین تقریباً به اندازه پول فیات بی فایده است. پس از آن توییت پیام دیگری درباره dogecoin – که به عنوان یک معرفی شد – دنبال شد “ارز جوک” در سال 2013 – گزارش شده است که قیمت خود را افزایش داده است ، که 17 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  وزارت دارایی می گوید: اقتصاد هند آماده است تا پایان سال به سطح قبل از همه گیری برسد

پس از آن ، ماسک اظهار عشق خود را به همه “دیوانه” افرادی که در مورد همه توییت های قبلی وی اظهار نظر کرده بودند ، “برای نظرات بیایید ، برای الگوهای رفتاری بمانید.”

وی همچنین نقش “مدیر عامل Dogecoin” را به بیوگرافی حساب کاربری توییتر خود اضافه کرد.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی امسال به دلیل همه گیری 5.6٪ منقبض می شود - اخبار تجاری سازمان ملل - RT

در اوایل سال جاری ، ماسک با ارسال توییتی یک یادداشت القاe کرد که یک استاندارد dogecoin اجتناب ناپذیر است و ارز رمزنگاری شده سیستم مالی جهانی را در اختیار خواهد گرفت. در آن زمان ، توئیت منجر به افزایش dogecoin بیش از 20 درصد شد.