ایسلند در میان بیماری همه گیر Covid-19 پناهجویان ثروتمند خارجی را ارائه می دهد – RT Business News

ریکیاویک تغییراتی را در برنامه ویزای کار از راه دور برای شهروندان فراتر از منطقه شینگن اروپا ایجاد کرده است ، و ایسلند را به مقصدی جذاب برای هر کسی که می خواهد از قفل انسداد جهانی موج دوم فرار کند ، تبدیل کرده است ، اما این مسئله جالب است.

طبق شرایط ویزا ، هر شهروند خارجی که برای ورود به ایسلند نیازی به ویزا نداشته باشد مجاز به اقامت در این کشور به مدت شش ماه بدون وقفه خواهد بود ، حتی در صورت بسته بودن مرزهای بین المللی تا حد زیادی. با این حال ، شما باید در جای دیگری استخدام شوید و نزدیک به شش رقم درآمد کسب کنید تا اجازه داشته باشید در سرزمین آتش و یخ بمانید.

خبر مرتبط  بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند - RT Business News

“من فکر می کنم این ایده جذب متخصصین پردرآمد از سیلیکون ولی یا سانفرانسیسکو است تا پول خود را به جای آن جا در اینجا خرج کنند” آستا گودرون هلگادوتیر ، عضو حزب دزدان دریایی طرفدار دموکراسی مستقیم در ایسلند و نماینده سابق پارلمان ، به بلومبرگ گفت.

ایسلند با برنامه جدید خود به چند کشور دیگر از جمله برمودا ، باربادوس ، جزایر کیمن و استونی پیوسته است که سعی دارند کار را از هرجایی با معافیت های طولانی مدت جلب کنند. با این حال ، ایسلند دقیقاً ثروتمندان را هدف قرار می دهد. این کشور نیاز به اثبات حقوق 1 میلیون کرون ایسلندی (7،360 دلار) ماهانه یا حدود 88000 دلار در سال دارد و متقاضیان باید شرایط بیمه درمانی تکمیلی را داشته باشند. برای مقایسه ، برمودا برای کسانی که می خواهند زندگی قرنطینه ای خود را با یک ماجراجویی جزیره عوض کنند ، بیش از 263 دلار هزینه درخواست نیاز دارد.

خبر مرتبط  رون پاول به Boom Bust گفت: اقتصاد آمریكا به زودی بهبود نیافته و فدرال رزرو باید از مشاغل خارج شود.

تعداد بازدیدکنندگان ایسلند تقریباً 80 درصد در نتیجه Covid-19 کاهش یافت ، حتی پس از آنکه سفر در محدوده شینگن اروپا در طول تابستان از سر گرفته شد. این به معنای ویرانی موقت برای بسیاری از مشاغل محلی است.

افراد محلی که توسط بلومبرگ مصاحبه کردند ، معتقدند که هدف دولت تقویت جریان سرمایه گذاری بدون ازدحام جمعیت و بدون فشار آوردن به سیستم بهداشت ملی است. آنها همچنین گفتند که امیدوارند که نیاز به اثبات درآمد از مقابله ساکنان موقت با ایسلندی ها برای مشاغل محلی جلوگیری کند.

خبر مرتبط  استرالیایی ها می توانند در طول همه گیری بدون قطعه گذرنامه یا چمدان مورد نیاز ، به قطب جنوب مراجعه کنند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید