ایرلند در صدر لیست سخاوتمندترین ملت های جهان است که سال زندگی با Covid-19 کمک های مالی را افزایش می دهد – RT Business News

در حالی که سال 2020 بیش از چند مشکل برای اکثریت قریب به اتفاق کشورها به وجود آورد. تحلیلگران لیستی از کشورهایی را تهیه کرده اند که بیشترین بخشندگی را در دوران سخت انجام داده اند.

رتبه بندی ، که بر اساس آمار منتشر شده توسط GoFundMe است ، نشان می دهد که ایرلند بالاترین جمع آوری کمک مالی برای سرانه کمک های مالی در سال 2020 بوده است. گالوی به عنوان خیرترین منطقه و به دنبال آن دوبلین ، لیمریک ، کورک و واترفورد گزارش شده است.

خبر مرتبط  بانک انگلیس هشدار می دهد که انگلیس از سال 1706 با بدترین رکود اقتصادی روبرو است - RT Business News
همچنین در rt.com
رئیس سازمان ملل با افزایش تأثیر همه گیر Covid-19 زنگ خطر را برای بدترین رکود در 80 سال گذشته به صدا درآوردبر اساس پلت فرم بودجه جمعیت ، بیشتر کمک ها به ایالات متحده ارسال شده است. گزارش شده است که میلیون ها دلار از زمان مواجهه با صندوق امداد ناووو و هوپی خانواده Covid-19 با درآمد بیش از 6.5 میلیون دلار به ایرلند ارسال شده است.

اگرچه صندوق غذای آمریکا موفقترین کمپین جمع آوری کمکهای مالی را با بیش از 44 میلیون دلار برای تغذیه آسیب پذیرترین افراد در ایالات متحده در طی همه گیری ، انجام داد ، اما آمریکا در رتبه بندی سخاوتمندترین کشورها در سراسر جهان در رتبه دوم قرار گرفت.

خبر مرتبط  جدیدترین میدان جنگ در جنگ گاز اروپا - RT Business News
همچنین در rt.com
سازمان ملل هشدار می دهد که بیماری همه گیر کویدیسم بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان را به فقر شدید سوق می دهدانگلیس ، کانادا و استرالیا پنج رتبه برتر این فهرست را تشکیل داده اند و 10 نفر برتر کشورهای اروپایی مانند هلند ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، سوئیس و دانمارک را شامل می شوند.

خبر مرتبط  صادرکنندگان روسیه مانند ترس Covid-19 باعث افزایش بازار غلات شدند ، اما اکنون سبزیجات ممکن است قطعه قطعه و قطعه قطعه شوند - RT Business News

لیستی از سخاوتمندترین شهرها به طرز شگفت انگیزی نشان می دهد که Silver Spring ، حومه واشنگتن دی سی ، در رتبه نخست در ایالات متحده قرار دارد ، در حالی که Londonderry در ایرلند شمالی در میان شهرهای انگلیس شماره یک است. بوندابرگ سخاوتمندترین استرالیا بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید