ایرباس نسبت به اخراج گسترده در میان “بحران شدید” در تاریخ شرکت هشدار داد – RT Business News

رئیس شرکت هواپیماسازی ایرباس ، گیلوم فاوریاس ، به کارمندان خود گفته است که ممکن است از آنجا که صنعت سفر هوایی به سرعت انتظار نمی رود از بحران کووید -19 بهبود یابد ، کارمندان اضافی اجباری اعمال می شوند.

“من شفافیت خود را مدیون شما هستم: بعید است که عزیمت داوطلبانه کافی باشد” فوری در نامه ای به 130 هزار پرسنل این شرکت نوشت.

وی در مکاتبه ای که توسط رویترز مشاهده شده است ، افزود: “متأسفانه ، بهبود ترافیک هواپیمایی در طول تابستان در سطحی نبود که صنعت روی آن حساب می کرد. اکنون باید آماده بحرانی شویم که احتمالاً حتی عمیق تر و طولانی تر از سناریوهای قبلی باشد.”

در ماه ژوئیه ، دولت فرانسه ، صاحب سهامی در ایرباس ، پس از اعلام برنامه برای کاهش 15000 شغل برای مقابله با تقاضای شدید سفر ، این شرکت را به کمترین میزان اخراج اجباری دعوت کرد. فرانسه می تواند پس از آلمان دومین کشور تحت تأثیر تصمیم ایرباس باشد ، زیرا 5000 نفر بیکار می شوند.

خبر مرتبط  افزایش بیت کوین تهدیدی برای طلا نیست - Goldman Sachs - RT Business News
همچنین در rt.com
فرانسه از ایرباس می خواهد كه “تا آنجا كه می تواند” تعداد كمتری از كارگران 15000 بریدگی را اخراج كندغول هواپیمایی اروپا پیش از این اعلام کرده بود که برای زنده ماندن آن ، تعدیل نیرو ضروری است ، زیرا همه گیری باعث ایجاد “بحران شدید” در تاریخ آن این اخراج ها که به 15 درصد از 130 هزار نیروی کار جهانی آن می رسد ، قرار است طی یک سال اجرا شود.

خبر مرتبط  گزارش Keizer RT در تظاهرات سهام شرکتهای ورشکسته حفر شده است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید