ایالت کالیفرنیا می تواند دوباره کارخانه تسلا را روشن کند … حتی اگر الون مسک تولید خود را آغاز کرده است – RT Business News

تسلا می تواند به صورت قانونی پاکسازی شود تا عملیات هفته کار خود را در کارخانه اتومبیل خود در Fremont ، کالیفرنیا انجام دهد. مدیرعامل الون مسك قبلاً با برگرداندن این كارخانه به صورت آنلاین و بدون اجازه آنها به مقامات محلی سرپیچی كرده است.

اداره بهداشت عمومی شهرستان علامه اعلام کرد که در صورت اتخاذ توصیه های ایمنی اضافی ، کارخانه متبحر می تواند دوشنبه شروع به ساخت وسایل نقلیه کند. به روز رسانی ها همراه با اقدامات پیشگیری که شرکت در اوایل هفته ارسال کرده است ، عملی می شوند.

طبق این بیانیه ، پلیس محلی کمک خواهد کرد “برای تأیید تسلا پایبند به فاصله جسمی است” و همچنین سایر اقدامات احتیاطی
همچنین در rt.com
الون ماسک تهدید می کند که مقامات به دلیل کووید 19 کارخانه را تعطیل نگه دارندخبر مرتبط  ایسلند در میان بیماری همه گیر Covid-19 پناهجویان ثروتمند خارجی را ارائه می دهد - RT Business News

این خبر اندکی پس از آن صورت می گیرد که رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ از کارآفرین فناوری در تلاش برای بازگشایی تأسیسات در Fremont حمایت کرد. کالیفرنیا باید اجازه دهد تسلا وelonmusk کارخانه را باز کنند ، اکنون. این می تواند سریع و با خیال راحت انجام شود! “ او توییت کرد

مجوز رسمی برای تولید مجدد خودروها می تواند به تنش شدید بین مشک و مقامات در شهر آلامامه پایان دهد. روز دوشنبه ، میلیاردر ، که در راس مقاومت قفل شونده بوده است ، گفت که می خواهد بلافاصله تولید را دوباره شروع کند “در برابر قوانین شهرستان آلامامه”.

ماسک در نامه ای به کارگرانی که توسط بلومبرگ مشاهده شده است ، گفت “با دیدن این کارخانه بسیار خنک شد.کارخانه ممکن است تقریباً یک هفته بدون اجازه رسمی به کار خود پایان دهد. از بیانیه مطبوعاتی روز چهارشنبه مشخص نیست که آیا تسلا یا مدیرعامل آن با انتخاب مجدد در مخالفت با دستورالعمل های استان عواقب عواقبی را به دنبال خواهند داشت.

این اقدامات از اواسط ماه مارس با تدابیری برای جلوگیری از شیوع coronavirus تعطیل شده است. موسک گفت که بازگشایی مجدد در سطح کشور روشن شده است ، اما “غیرقانونی” نادیده گرفته شده توسط “یک مقام غیر منتخب شهرستان.” با این حال ، فرماندار گاوین نیوزوم بارها گفته است که حتی اگر مشاغل در سراسر ایالت مجاز به بازگشایی باشند ، دولت های محلی می توانند محدودتر باشند ، به این معنی که شهرستانها می توانند دستورالعمل اقامت خود را در خانه حفظ کنند.

تسلا حتی دادخواست علیه شهرستان علامه را تشکیل داد و از دادگاه خواست تا ممنوعیت محلی عملیات خود را اعلام کند “باطل و غیرقابل اجرا” ، و استدلال می کنند که کارخانه بخشی از دولت ایالت بوده است “زیرساخت های بحرانی” این میلیاردر همچنین تهدید کرده است که کارخانه را از کالیفرنیا ، جایی که تسلا از معافیت مالیاتی و افزایش فروش برخوردار است ، به تگزاس یا نوادا منتقل کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید