ایالات متحده 2 میلیارد دلار برای واکسن Covid-19 به Pfizer و BioNTech پرداخت می کند – RT Business News

وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی آمریكا (HHS) و وزارت دفاع از توافق 1.95 بیلیون دلاری با Pfizer و BioNTech برای 100 میلیون دوز واكسن آزمایشگاهی تجربی خود خبر داده اند.

BioNTech آلمان و Pfizer مستقر در ایالات متحده به طور مشترک چهار واکسن بالقوه تولید می کنند. اگر یکی از واکسن ها اثبات شده و مؤثر باشد ، تا پایان امسال 100 میلیون دوز تولید می شود و احتمالاً بیش از 1.3 میلیارد دوز در سال 2021 تولید می شود. در این ماه و در اوایل اکتبر 2020 تحت نظارت نظارتی قرار خواهد گرفت.

خبر مرتبط  کسری تجارت ایالات متحده با کاهش صادرات نفت در ماه مه رشد می کند - RT Business News

طبق این توافق نامه ، 500 میلیون دوز اضافی توسط ایالات متحده قابل دستیابی است و شهروندان آمریکایی واکسن را به صورت رایگان دریافت می کنند.

“اضافه کردن واکسن از Pfizer و BioNTech” به برنامه تلقیح و تحول سرعت عمل دولت “این احتمال را افزایش می دهد که ما یک واکسن ایمن و مؤثر به محض پایان سال جاری داشته باشیم.” گفت: الکس آذر ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی.
همچنین در rt.com
داروخانه ساز آمریكا می گوید كه داروی كروناویروس آن برای هر نوع درمان 5،700 دلار هزینه خواهد داشتخبر مرتبط  هند تقاضای انرژی جهانی را هدایت خواهد کرد - نخست وزیر نارندرا مودی - اخبار تجاری RT

عملیات Warp Speed ​​با هدف ارائه 300 میلیون دوز واکسن کرونا ویروس ایمن و مؤثر تا ژانویه 2021 انجام شده است. این ابتکار ، توسعه ، تولید و توزیع آزمایش ها ، درمان ها و واکسن های بیماری که چهار میلیون نفر را در آمریکا آلوده کرده است ، تسریع می کند. 144،000

در بخشی از این برنامه ، دولت ایالات متحده پیش از این توافق نامه 1.6 میلیارد دلاری با Novavax را برای تسریع در توسعه واکسن بالقوه خود با هدف تحویل 100 میلیون دوز تا ژانویه سال 2021 اعلام کرده بود. در ماه مارس ، 486 میلیون دلار حمایت از واکسن مدرن در آوریل و 1.2 میلیارد دلار در ماه مه برای واکسن AstraZeneca با دانشگاه آکسفورد تهیه شده است. ایالات متحده همچنین 628 میلیون دلار برای توسعه ظرفیت تولید داخلی برای واکسن و داروهای کروناویروس بالقوه 628 میلیون دلاری اضطراری اعطا کرد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر ممکن است هزینه کل تولید سالانه اقتصاد ایالات متحده را به همراه داشته باشد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید