ایالات متحده “سرقت” TikTok یکبار آمریکای بزرگ را تبدیل به “کشور سرکش” کرد – رسانه های چینی – RT Business News

روزنامه چینی دیلی روز سه‌شنبه گزارش داد ، پکن «توقیف و ضرب و شتم» واشنگتن از عملکرد شرکت فناوری چینی TikTok را در ایالات متحده قبول نخواهد کرد و آماده پاسخگویی است.

مطابق مقاله دولت ، واشنگتن “قلدری” از شرکت های فناوری چینی نتیجه دید صفر از این بود “آمریکا اول” که چین را ترک کرد بدون چاره ای جز “تسلیم یا نبرد فانی در قلمرو فناوری.”

چین داشت “راههای زیادی برای پاسخگویی در صورت وجود [Trump] دولت دست و پنجه نرم برنامه ریزی شده خود را انجام می دهد ، “ مقاله گفت.

برنامه کوتاه ویدیویی TikTok از زمان دولت ترامپ آن را به جمع آوری داده ها برای آمریکایی ها و ارسال آن به دولت چین متهم کرده است. TikTok هرگونه ارتباط با پکن را تکذیب کرده است و تأکید کرده است که تمام سرورهای آن برای بازار آمریکا استفاده شده اند. مدیر کل Vanessa Pappas نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را رد کرد و گفت این شرکت است “برنامه ریزی برای رفتن به جایی نیست” و در نظر دارد تا طی سه سال آینده 10،000 شغل ایالات متحده ایجاد کند.

خبر مرتبط  استفان روچ ، اقتصاددان ، هشدار می دهد كه سقوط دلار آمریكا با "سرعت پیچیده" اتفاق می افتد - RT Business News
همچنین در rt.com
طبق گزارش ها ، مایکروسافت و بایدانس پس از سیگنال های مختلط از کاخ سفید ، مذاکرات TikTok را متوقف می کنندرئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ هنگامی که غول فناوری آمریکایی مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد تا به طور جزئی کسب و کار TikTok را به دست آورد ، مسیر برنامه ممنوعیت برنامه را معکوس کرد. ترامپ چراغ سبز را به این طرح داد و گفت كه قرارداد بین مایکروسافت و صاحب چینی TikTok بایت دنس باید طی 45 روز امضا شود. او همچنین گفت که برخی “پول کلیدی” برای انجام این معامله باید به وزارت خزانه داری آمریکا پرداخت می شد.

خبر مرتبط  غول مسافرتی TUI قصد دارد با وجود کمک مالی دولت 8،000 شغل را به دام بیندازد - RT Business News

بیشتر بخوانید: “متوقف کردن سیاسی کردن اقتصاد”: پکن ایالات متحده را به دلیل تهدید به منع TikTok و سایر برنامه های چینی منفجر کرد

سردبیر روزنامه گلوبال تایمز چین هو هوجین این اقدام را یک اقدام نامید “سرقت آزاد” و گفت، رئیس جمهور ترامپ آمریکا بزرگ را به یک کشور سرکش تبدیل می کند. “

این فناوری بخش عمده ای از اختلافات تجاری بین دو کشور بوده است و TikTok به عنوان آخرین بنگاه اقتصادی تبدیل به جنگ شده است.

خبر مرتبط  سبد دارایی ملکه انگلیس مانند هر نوع "نوع قرارداد دیگر" ، بنابراین او نمی تواند ضرر کند - Keizer Report - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید