ایالات متحده روغن سوخت ونزوئلا را برای محصولات روسی عوض می کند – RT Business News

به گزارش رویترز روز دوشنبه به نقل از داده های Refinitiv Eikon ، ایالات متحده پس از اعمال تحریم های ایالات متحده بر صادرات ونزوئلا ، طی یک سال و نیم گذشته واردات سوخت نفتی خود را از روسیه افزایش داده است.

نفت خام سنگین ونزوئلا برای پردازش در پالایشگاههای پیچیده در ساحل خلیج فارس مناسب است ، اما این تحریم ها جریان نفت ونزوئلا را به ایالات متحده قطع کرده است.

سال گذشته ، هنگامی که ایالات متحده شروع به تعطیل کردن تحریم ها علیه ونزوئلا کرد ، پالایشگاه ها شروع به افزایش واردات روغن سوخت خود از روسیه کردند و با وارد کردن یک رکورد بزرگ 11 میلیون تن برای کل سال 2019 ، دو برابر واردات روغن سوخت از روسیه در سال گذشته. سال

خبر مرتبط  رنج شیل به تازگی آغاز شده است - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهدامسال تا ژوئن ، واردات روغن سوخت آمریکا از روسیه بالغ بر 5.3 میلیون تن بوده است و مطابق با داده های Refinitiv Eikon ، واردات نفت در سال گذشته مطابقت دارد.

براساس این گزارش ، کل واردات نفت خام و فرآورده های نفتی ایالات متحده از روسیه پس از مارس 2019 به طور قابل توجهی افزایش یافته است و در آوریل 2019 به 566،000 بشکه در روز در ماه آوریل از 361،000 بشکه در ماه مارس افزایش یافته است. داده های EIA.

خبر مرتبط  12 الیگارشی برتر ایالات متحده اکنون دارای $ 1 تریلیون ثروت در ترکیب هستند - بیشتر از تولید ناخالص داخلی بلژیک و اتریش - RT Business News

این اتفاق درست پس از آغاز فشار حداكثر آمریكا در اوایل سال گذشته روی ونزوئلا و مادورو قرار گرفت كه دولت ترامپ اساساً ممنوعیت واردات آمریكایی نفت و فرآورده های نفتی ونزوئلا را در تلاش برای خنثی كردن درآمد صادرات نفت ونزوئلا و خفه كردن درآمدهای دلار آمریكا از مادورو عنوان كرد. و دایره او
همچنین در rt.com
چین قرار است در خرید انرژی آمریکا کوتاهی کندتقاضا برای نفت سوخت از روسیه در ایالات متحده وجود دارد زیرا این کشور ارزان تر از پرچمدار روسیه است ادرار درجه خام که اخیراً به دلیل کاهش رکورد کاهش تولید اوپک + ، قیمت آن افزایش یافته است.

خبر مرتبط  سطح بدهی هند در میان انقباض اقتصادی رکورددار از 90٪ تولید ناخالص داخلی عبور کند - S&P - RT Business News

یکی از معامله گران به رویترز گفت که حاشیه ها برای ارزان تر از سوخت سوخت از قیمت ارزان قیمت اورال بهتر است.

داده های Refinitiv Eikon نشان می دهد که روغن سوخت روسیه بطور عمده به خلیج مکزیک ایالات متحده یعنی هوستون و گالستون در تگزاس و پاسکاگولا در می سی سی پی ارسال می شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com