ایالات متحده روغن سوخت ونزوئلا را برای محصولات روسی عوض می کند – RT Business News

به گزارش رویترز روز دوشنبه به نقل از داده های Refinitiv Eikon ، ایالات متحده پس از اعمال تحریم های ایالات متحده بر صادرات ونزوئلا ، طی یک سال و نیم گذشته واردات سوخت نفتی خود را از روسیه افزایش داده است.

نفت خام سنگین ونزوئلا برای پردازش در پالایشگاههای پیچیده در ساحل خلیج فارس مناسب است ، اما این تحریم ها جریان نفت ونزوئلا را به ایالات متحده قطع کرده است.

سال گذشته ، هنگامی که ایالات متحده شروع به تعطیل کردن تحریم ها علیه ونزوئلا کرد ، پالایشگاه ها شروع به افزایش واردات روغن سوخت خود از روسیه کردند و با وارد کردن یک رکورد بزرگ 11 میلیون تن برای کل سال 2019 ، دو برابر واردات روغن سوخت از روسیه در سال گذشته. سال

خبر مرتبط  سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا شکسته شدن می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهدامسال تا ژوئن ، واردات روغن سوخت آمریکا از روسیه بالغ بر 5.3 میلیون تن بوده است و مطابق با داده های Refinitiv Eikon ، واردات نفت در سال گذشته مطابقت دارد.

براساس این گزارش ، کل واردات نفت خام و فرآورده های نفتی ایالات متحده از روسیه پس از مارس 2019 به طور قابل توجهی افزایش یافته است و در آوریل 2019 به 566،000 بشکه در روز در ماه آوریل از 361،000 بشکه در ماه مارس افزایش یافته است. داده های EIA.

خبر مرتبط  روسیه در رتبه دوم اقتصادی بلومبرگ انتظار می رود در سال 2021 انتظارات را پشت سر بگذارد - RT Business News

این اتفاق درست پس از آغاز فشار حداكثر آمریكا در اوایل سال گذشته روی ونزوئلا و مادورو قرار گرفت كه دولت ترامپ اساساً ممنوعیت واردات آمریكایی نفت و فرآورده های نفتی ونزوئلا را در تلاش برای خنثی كردن درآمد صادرات نفت ونزوئلا و خفه كردن درآمدهای دلار آمریكا از مادورو عنوان كرد. و دایره او
همچنین در rt.com
چین قرار است در خرید انرژی آمریکا کوتاهی کندتقاضا برای نفت سوخت از روسیه در ایالات متحده وجود دارد زیرا این کشور ارزان تر از پرچمدار روسیه است ادرار درجه خام که اخیراً به دلیل کاهش رکورد کاهش تولید اوپک + ، قیمت آن افزایش یافته است.

خبر مرتبط  دادگاه عالی اتحادیه اروپا ادعا می کند که صلاحیت این تصمیم را درباره تصمیم گیری در مورد چاپ پول بانک مرکزی اروپا با رد نگرانی های آلمان دارد

یکی از معامله گران به رویترز گفت که حاشیه ها برای ارزان تر از سوخت سوخت از قیمت ارزان قیمت اورال بهتر است.

داده های Refinitiv Eikon نشان می دهد که روغن سوخت روسیه بطور عمده به خلیج مکزیک ایالات متحده یعنی هوستون و گالستون در تگزاس و پاسکاگولا در می سی سی پی ارسال می شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com