ایالات متحده دارای گاز طبیعی زیادی است که ممکن است مجبور به ماندن در زمین به دلیل نبردهای بی پایان قانون برای احداث خطوط لوله باشد – RT Business News

توسط کن سیلورستاینستون نویسنده برنده جایزه ای که بیش از دو دهه انرژی و محیط زیست را پوشانده است. او را دنبال کنید Ken_Silverstein

پس از روسیه ، ایران و قطر ، ایالات متحده بزرگترین ذخایر گاز طبیعی جهان را در اختیار دارد. اما برخلاف سایر کشورها ، در ساخت خط لوله مشکل دارد و توانایی آن را برای تهیه بازارهای داخلی و بین المللی تهدید می کند.

آمریکایی ها تمایل دارند موضوعاتی را به صورت سیاه و سفید ببینند: این صنعت در مقابل محیط زیست است و اندک علاقه مشترک بین این دو وجود دارد. این یا شما برای ما هستید یا علیه ما هستید. این تنش در سیاست آمریکا نقش دارد. اما دادگاهها داوران نهایی اختلافات انتخاب هستند.

در حالی که به نظر قضات محافظه کار به توسعه اقتصادی و حمایت از حقوقدانان لیبرال گفته می شود ، واقعیت این است که تصمیمات نهایی آنها در تلاشند تا تمام نگرانی ها را در بر گیرند. حداقل در بالاترین دادگاه عالی کشور ، دیوان عالی کشور ، قضات در حال پیشرفت در سمت توسعه کسب و کار هستند ، گرچه آنها از شرکتها درخواست می کنند تا از گونه های در معرض خطر و مناطق حساس به محیط زیست محافظت کنند.




همچنین در rt.com
اگر ایالات متحده بخواهد گاز طبیعی بیشتری به اروپا بفروشد ، باید با همان مزیت رقابت کند



“این یکی از ویژگی های سیستم حقوقی آمریکا است که ما نقاط باز و مداخله زیادی داریم.” نوح ساکس ، از دانشکده حقوق دانشگاه ریچموند می گوید. وی گفت: “برای گروه های محیط زیست ، این بخشی از فرآیند است – به طور بالقوه برای جلوگیری از زیر ساخت های جدید سوخت های فسیلی. و اگر این روند به تاخیر بیفتد ، ممکن است همه چیز تغییر کند: در حال حاضر ، به عنوان مثال ، گاز طبیعی زیادی در بازار وجود دارد و توسعه دهندگان ممکن است پروژه های خط لوله خود را با توجه به قیمت ارزان گاز طبیعی ارزیابی مجدد کنند. “

برای نشان دادن این نکات ، دیوان عالی ایالات متحده یا تصمیم گرفته است یا قصد دارد با سه مورد که دارای پیامدهای ملی است ، رسیدگی کند. اولین انجمن انجمن حفاظت از رودخانه Cowpasture در مقابل سرویس جنگل ایالات متحده است ، که در آن دیوان عالی کشور فقط تصمیم گرفته است که اجازه دهد خط لوله خط ساحلی آتلانتیک در زیر دنباله Appalachian در ویرجینیا دفن شود.

خبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

دوم PennEast در مقابل نیوجرسی است. در آن صورت ، یک دادگاه فدرال پایین تر توسعه دهنده خط لوله را از تصرف اموال متعلق به ایالت متوقف کرد. دیوان عالی این هفته این موضوع را مورد بحث قرار داده است و به زودی تصمیم خواهد گرفت كه آیا این پرونده را خواهد شنید.




همچنین در rt.com
آیا اپراتورهای خط لوله آمریکا از بحران نفت جان سالم به در خواهند برد؟



آخرین مورد شامل لوله کشی Keystone XL است که به “خط در ماسه” برای جنبش محیط زیست برای مبارزه با تغییرات آب و هوا تبدیل شده است. در آن مورد ، یک دادگاه فدرال مونتانا گفت که یک آژانس فدرال به اشتباه خط لوله را مجاز ساخته است. اکنون ، دولت ایالات متحده از دادگاه عالی درخواست می کند که وارد کشور شود.

این موارد توجه آنها را به خود جلب می کند زیرا دیوان عالی کشور نسبت به دفتر وکالت دادگستری تبعیض آمیز است ،می گوید: جاناتان آدلر ، استاد دانشگاه Case Western Reserve در کلیولند. “این دفتر ده ها بار در سال در برابر دیوان عالی ظاهر می شود و از دیوان عالی كشور تقاضا نمی كند هر تصمیم دادگاه بدوی را كه از دست می دهد ، بررسی كند.” وکیل دادگستری دقیقاً زیر دادستان کل ایالات متحده است و کسی که موضع دولت فدرال را در برابر دیوان عالی کشور استدلال می کند.

اما روند اجازه خط لوله به همراه چارچوب قانونی برای تصمیم گیری در مورد این مسائل ، به نظر می رسد پیچ ​​و خم بی پایان. پرونده Cowpasture را در نظر بگیرید: در حالی که دیوان عالی تصمیم گرفته است تا به توسعهدهنده اجازه دهد كه خط 600 پا زیر سطح Appalachian Trail حساس به محیط زیست باشد ، هنوز هفت دادخواست دیگر در انتظار است كه توسط دادگاه فدرال در ریچموند ، ویرجینیا تصمیم گیری خواهد شد. در این موارد ، دادرسان می توانند به توسعه دهندگان بگویند که برای اطمینان از حفاظت از محیط زیست ، به عقب برگردند و کار خود را دوباره انجام دهند. و سپس پرونده های بیشتری حتماً دنبال می شوند.

خبر مرتبط  بایر بیش از 10 میلیارد دلار بیش از Monsanto’s Roundup قاتل علفهای هرز نوشتارد - RT Business News

در این مورد ، یک قاضی فدرال اظهار داشت كه یک تنظیم كننده كلیدی آمریكا مجوزهای زیست محیطی را به هم ریخته است و به توسعه دهنده این اجازه را می دهد كه به جای داشتن صدها مجوز از هر حوزه قضایی كه مسئول هر آبراه است ، مجوز كلی در سراسر كشور را دریافت كند. اکنون پرونده در دادگاه عالی فدرال است. اگر این قضات تصمیم را معکوس نکنند یا توسعه دهنده را وادار به انجام مجدد کار خود کند ، تمرینات سنگین می تواند سه سال دیگر به پروسه اجازه خط لوله اضافه کند ، و به طور بالقوه پروژه بحث برانگیز را بکشد.




همچنین در rt.com
تسلط بر نفت آمریكا به پایان می رسد



مرجع حقوقی بالاتر در پیگیری دستورالعمل قانونی چیست؟ “ از مایک میلز ، شریک زندگی با موسسه حقوقی Stoel Rives در عملکرد محیط زیست خود می پرسد. در پرونده Appalachian Trail ، وی می گوید كه موضوعات مشروطه بر مسائل زیست محیطی مقدم بودند – كه دادگاهها نمی توانند مجوز كنگره را خنثی كنند. و او ادعا می کند که دیوان عالی کشور از همان منطق برای پرونده PennEast استفاده خواهد کرد. یعنی یازدهمین اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده ، توانایی شرکتها در دادخواست علیه ایالات را در دادگاههای فدرال محدود می کند.

نکته مشترک این است که پروژه ها از سرزمین های فدرال و ایالتی عبور می کنند و می توانند از رودخانه ها ، جاده ها و پارک ها عبور کنند. قانون فدرال تلاش می کند تا وظایف را ساده سازد تا از توسل به صدها بازیکن جداگانه خودداری کند. در بیشتر این موارد ، از دادگاهها خواسته می شود كه كارآیی خود را نشان دهند و دقیقاً تصمیم بگیرند كه نهاد برای نظارت بر تلاش چه نتیجه ای می گیرد. این مهم است ، زیرا برخی آژانس های فدرال بیشتر روی توسعه اقتصادی متمرکز هستند و برخی دیگر روی حفاظت از محیط زیست صفر هستند.

خبر مرتبط  استرالیا متعهد شد چین را در ازای افزایش تعرفه های تجاری بین دو کشور به WTO بکشاند - RT Business News

“این اختلاف در اختیار آژانس های فدرال است تا طبق قانون اختیار خود را انتخاب کنند.” Bret Birdsong ، استاد حقوق در دانشگاه نوادا در لاس وگاس ، می گوید: هر دولت ریاست جمهوری ممکن است اولویت های مختلفی داشته باشد.




همچنین در rt.com
ایالات متحده ممکن است با نزدیک شدن پروژه گاز به مرحله نهایی ، تحریم های جدید علیه Nord Stream 2 روسیه اعمال کند



در مورد دولت ترامپ ، این طرفدار توسعه منابع و زیرساخت ها است. دولت دیگر ممکن است اهداف مختلفی داشته باشد – انتخاب به جای آن برای اولویت بندی انرژی های جایگزین و استفاده از چنین سرزمینی برای تفریح. “دادگاه ها فقط بخشی از مسائل مربوط به آن را مشاهده می کنند ،” Birdsong را اضافه می کند. “مکان واقعی برای ایجاد تغییر در سطح سیاست و مقررات است – اولین خط اختیار.”

در ایالات متحده یک صنعت نبرد رویال بین صنعتگران و متخصصان محیط زیست در مورد توسعه سوخت های فسیلی و احداث خط لوله هایی وجود دارد که بتواند آن نفت و گاز طبیعی را حمل کند.

از یک طرف ، این نزاع باعث می شود که شرکت ها قبل از درخواست ساخت مجوز ، هر جعبه را بررسی کنند. از طرف دیگر ، این امر می تواند مانع از تأخیر یا نامحدود توسعه آینده شود – و از این طریق باعث شود کشور توانایی خود را برای خدمت به بازارهای داخلی و بین المللی از دست بدهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید