ایالات متحده تعرفه های شراب و قطعات هواپیمای فرانسه و آلمان را به دلیل یارانه های “ناعادلانه” ایرباس افزایش می دهد – RT Business News

دفتر نمایندگی ایالات متحده با استناد به “ناعادلانه بودن” یارانه های اتحادیه اروپا به ایرباس و تعرفه های اعمال شده بر محصولات بوئینگ مستقر در ایالات متحده ، گفت كه این شركت برخی شراب ها و شراب های فرانسوی و آلمانی را افزایش می دهد.

تعرفه افزایش یافته برای کنیاک ، براندی و “برخی شراب های غیر گازدار” همچنین “قطعات مربوط به هواپیما” رویترز روز چهارشنبه به نقل از بیانیه دفتر نماینده بازرگانی ایالات متحده گزارش داد.

خبر مرتبط  درمان Fed’s Covid بسیار مضرتر از این بیماری برای اقتصاد ایالات متحده است - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

USTR نرخ تعرفه جدید یا زمان اجرای آن را مشخص نکرد و فقط جزئیات اضافی را اعلام کرد “در آینده”
همچنین در rt.com
آمریكا در نظر دارد كه برای طیف وسیعی از كالاهای اروپایی میلیاردها تعرفه جدید وضع كندواشنگتن تحت حکم سازمان تجارت جهانی در ماه سپتامبر ، اتحادیه اروپا را به محاسبه ناعادلانه تعرفه ها علیه هواپیماها و تجهیزات بوئینگ ساخت آمریکا متهم کرده است.

خبر مرتبط  اگر ترامپ WeChat را ممنوع کند - فروش سیب در چین می تواند خراب شود - RT Business News

“اتحادیه اروپا برای جبران این بی عدالتی نیاز به تدابیری دارد” USTR روز چهارشنبه گفت.

بوئینگ و ایرباس در مورد یارانه هایی که 16 سال است ادامه دارد درگیر هستند و هیچ نشانه ای از حل و فصل ندارند.

افزایش تعرفه قطعات هواپیما تولید شده در فرانسه ، آلمان ، انگلیس و اسپانیا در ماه جولای همراه با واردات مواد غذایی مختلف پیشنهاد شد. وظایف اضافی تا 100 درصد در مورد طیف وسیعی از کالاها از جمله شکلات ، قهوه و زیتون و نوشیدنی های الکلی مانند آبجو ، جین و ودکا در نظر گرفته شد. این برنامه ها با اعتراض انجمن های صنفی روبرو شد.

خبر مرتبط  اپل اکنون حتی بزرگتر از نفت خیز عربستان سعودی است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید