ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد – RT Business News

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز سه شنبه گفت تحریم ها علیه پروژه Nord Stream 2 را به شرکت هایی که خدمات یا بودجه ای برای به روزرسانی یا نصب تجهیزات در کشتی ها برای نصب خط لوله گاز ارائه می دهند ، گسترش داده است.

“چنین فعالیتهایی تحت مجازاتهای مطابق با PEESA (قانون حفاظت از انرژی اروپا در سال 2019) یا سایر مقامات ممکن است شامل ، ارائه خدمات یا امکانات برای به روزرسانی یا نصب تجهیزات برای آن شناورها ، یا بودجه برای ارتقا up یا نصب تجهیزات برای آن شناورها ، “ وزارت امور خارجه در وب سایت خود گفت.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است آلمان را در بدترین رکود از زمان جنگ جهانی دوم فرو برد - RT Business News

دولت آمریكا با هدف خنثی كردن پروژه انتقال گاز طبیعی روسیه به آلمان از طریق دریای بالتیك ، بارها انتقاد و تهدید به تحریم خط لوله Nord Stream 2 كرده است.

در همان زمان ، واشنگتن قصد دارد فروش گاز مایع آمریکایی (LNG) به اروپا را افزایش دهد. وزیر خارجه آمریکا مایک پمپئو ماه گذشته به Bild آلمان گفت كه واشنگتن در حال ایجاد ائتلافی برای جلوگیری از پروژه تحت هدایت روسیه است.

خبر مرتبط  اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند - RT Business News
همچنین در rt.com
نماینده اوکراین گفت: ایالات متحده هدف سلطه گاز در اروپا را دارد. Nord Stream 2 اولین هدف است و سپس سیستم خط لوله موجود اروپا استخط لوله جدید که برای تقویت تأمین گاز به آلمان و سایر کشورهای اروپایی با 55 میلیارد متر مکعب در سال در نظر گرفته شده است ، در حال حاضر در دریای بالتیک در حال اتمام است. پس از آنکه شرکت Allseas سوئیس-هلندی کشتی های خود را به دلیل تهدید تحریم های آمریکا در دسامبر 2019 پس گرفت ، روسیه مجبور شد کشتی های خود را برای تعیین آخرین کیلومترهای مسیر اعزام کند.

خبر مرتبط  "دیزل گیت": دادستان های آلمان پس از رسوایی انتشار گازهای گلخانه ای از شرکت فولکس واگن قاره می گیرند - اخبار تجاری RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید