ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد – RT Business News

بلومبرگ روز چهارشنبه به نقل از منابع آگاه با این موضوع گزارش داد ، واشنگتن به توافق رسیده است كه تحریم های اضافی علیه خط لوله گاز طبیعی روسیه به آلمان را در لایحه دفاعیه تصویب كند.

بر اساس این گزارش ، تحریم های جدید علیه خط لوله Nord Stream 2 گازپروم ، شرکت های بیمه و صدور گواهینامه را که برای تکمیل پروژه با کشتی های روسی کار می کنند ، هدف قرار می دهد. آنها به عنوان بخشی از قانون مجوز دفاع ملی 2021 که باید تا پایان سال تصویب شود ، شامل می شوند.

ایالات متحده اکنون باید قبل از اعمال تحریم های جدید ، متحدان خود را مطلع کند. این ماده بعد از ابراز نگرانی از الیوت انگل ، رئیس امور خارجه مجلس از نیویورک مبنی بر آسیب رساندن این تحریم ها به آلمان و کشورهای اروپایی ، در حالی که به روسیه اجازه داده شد ، اضافه شد. “از قلاب”

“تف به نزدیکترین دوستان ما ، اجازه دهید روسیه از قلاب خارج شود؟” آنگل در ماه جولای گفت. “به نظر من درست نیست”
همچنین در rt.com
روسیه درباره عواقب تحریم های آمریکا علیه Nord Stream 2 هشدار دادخبر مرتبط  نویسنده می گوید گزارش Keizer - RT Business News - ایالات متحده باید "ذهنیت زمان جنگ" را برای حل چالش چین فرض کند

ماه گذشته ، وزارت امور خارجه آمریكا اعلام كرد كه تحریم ها علیه پروژه Nord Stream 2 را به شركت هایی كه خدمات یا بودجه ای برای به روزرسانی یا نصب تجهیزات در كشتی ها برای نصب خط لوله گاز ارائه می دهند ، تمدید كرده است.

قانون جدید تحریم ها مشخص می کند که تحریم های وضع شده قبلی در مورد کلیه فعالیت های لوله گذاری و بیمه اعمال می شود.

خبر مرتبط  انگلیس با نروژ ، ایسلند و لیختن اشتاین قرارداد تجاری پس از Brexit را منعقد کرد - RT Business News

ایالات متحده در تلاش است تا مانع از اتمام خط لوله شود ، با هدف خنثی کردن پروژه ای که گاز طبیعی روسیه را از طریق دریای بالتیک به آلمان منتقل می کند. واشنگتن بارها از اروپا خواسته است كه به جاي آن بيشتر گاز طبيعي مايع شده آمريكا بخرد.
همچنین در rt.com
آلمان معاملات سرمایه گذاری میلیارد دلاری LNG آمریکا برای لغو تحریم ها از خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه – گزارشخبر مرتبط  بزرگترین خودروساز روسیه که هفته آینده تولید خود را آغاز کرد - RT Business News

خط لوله جدید که برای افزایش 55 میلیارد مترمکعبی تأمین گاز به آلمان و سایر کشورهای اروپایی طراحی شده است ، هم اکنون در دریای بالتیک در حال اتمام است.

پس از آنکه شرکت Allseas سوئیس-هلندی کشتی های خود را به دلیل تهدید تحریم های آمریکا در دسامبر 2019 پس گرفت ، روسیه مجبور شد کشتی های خود را برای تعیین آخرین کیلومترهای مسیر اعزام کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید