ایالات متحده به فئودالیسم بازگشت و با دولت “آمریکایی ها مانند دهقانان” رفتار کرد – گزارش Keizer از RT – اخبار تجاری RT

ماكز كایزر می گوید ، فدرال رزرو ایالات متحده در حال حاضر تقریباً 30 درصد از تولید ناخالص داخلی آمریكا را در اختیار دارد و 100 درصد از این راه را دنبال می كند.

“چگونه فرق می کند با فئودال های قرون وسطایی ، که 100 درصد اقتصاد را در اختیار داشتند ، و هرکسی که در آنجا زندگی می کند ، اساساً دهقانان است؟”

مکس با سرمایه گذار مایکل پنتو صحبت می کند PentoPort.com در مورد وضعیت ترازنامه فدرال رزرو و وضعیت اقتصادی کنونی.

خبر مرتبط  قیمت ارزهای رمزنگاری شده استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، 1400٪ افزایش چشمگیر دارد - اخبار تجاری RT

پنتو می گوید ، ویروس Covid-19 هر مشکلی را تشدید می کند و هر شکافی وجود دارد ، با اشاره به اینکه طبقه متوسط ​​در حال از بین رفتن است ، شکاف بین بسیار ثروتمند و بسیار ضعیف گسترده تر می شود ، وال استریت به رکورد همه زمانه نزدیک می شود ، و هنوز میلیون ها نفر از مردم بیمه بیکاری را جمع می کنند.

خبر مرتبط  پکن بخش 1100 کیلومتری خط لوله گاز طبیعی روسیه - چین را راه اندازی کرد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=RueXMqRzRLc

“آنچه شما در وال استریت می بینید ، داستانی کامل است ، داستانی است که توسط بانکهای مرکزی ایجاد شده است ، هیچ گونه واقعیتی با آنچه در اقتصاد اتفاق می افتد ، به هیچ وجه نیست.” می گوید پنتو.

به گفته مکس ، “بانک فدرال در دام است ،“و “آنها چاپ را ادامه داده و خرید سهام و اوراق قرضه را ادامه می دهند.” او می گوید نگرش نسبت به آمریکایی ها این است که آنها دهقانان جدید هستند و آنها دیگر حق واقعی ندارند. “این حالت عادی جدید است ، و ما به فئودالیسم برمی گردیم ، من آن را نئو فئودالیسم می نامم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید