ایالات متحده بهتر است قبل از ممنوعیت واردات از چین ، به مسئله “کار برده” خود نگاه کند

واشنگتن در اقدامی که می تواند جنگ تجاری ایالات متحده و چین را بیش از پیش تشدید کند ، در حال آماده سازی برای ممنوعیت واردات محصولات کشاورزی از منطقه سین کیانگ در غرب چین است ، با این ادعا که این کالاها می توانند با کار اجباری تولید شوند.

Boom Bust RT با نویسنده “درک سوسیالیسم” و مجری به روزرسانی اقتصادی ، پروفسور ریچارد ولف ، برای بحث در مورد ممنوعیت احتمالی که قرار است واردات گوجه و پنبه از منطقه را محدود کند ، گفتگو کرد.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

“شیب بسیار خطرناک لغزنده ،” ولف گفت با اشاره به اقدام برنامه ریزی شده ، كه وی آن را كاملاً سیاسی می خواند ، زیرا آمریكا سعی می كند از چین استفاده كند “یک پسر شلاق”

https://www.youtube.com/watch؟v=dmz6c7ILWH8

وی خاطرنشان کرد که ایالات متحده حدود 2.5 میلیون زندانی دارد که بسیاری از آنها ساعتی 20 تا 40 سنت دستمزد می گیرند. “این به طور موثر کار برده است. و آن دسته از شرکت هایی که با زندانیان آمریکایی برای تولید کالا کار می کنند از نیروی برده استفاده می کنند. ”

این تحلیلگر اضافه کرد که شرکت های آمریکایی که در چین کار می کنند نباید در برابر “سر و صدای سیاسی“در حالی که دولت ترامپ به طور فعال در تلاش است تا در میان تنش های فزاینده شرکت ها را مجبور به جابجایی مجدد کند ، اکثر آنها هنوز قصد ندارند وسایل خود را جمع کنند.

خبر مرتبط  Keizer Report بررسی می کند که آیا کارفرمایان باید در دوران "کار از خانه" دستمزد دستمال توالت را به کارمندان خود بازپرداخت کنند - RT Business News

“تجارت به طور معمول در چین تجارت می کند ، آنها همانطور که کسب می کنند سودهای زیادی می برند ،“ولف خاطرنشان كرد ، شركتها هيچ تصميم گران قيمتي را قبل از انتخابات اتخاذ نمي كنند ، به اميد اينكه اين امر انجام شود “گوسفند” لفاظی ها ممکن است از بین بروند.

خبر مرتبط  چین "نشانگر تسریع در بهبود اقتصادی" را نشان می دهد زیرا صادرات و واردات برای اولین بار از زمان ابتلا به بیماری Covid-19 رشد می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید