ایالات متحده برای جلوگیری از Nord Stream 2 ، حاکمیت اروپا را زیر پا می گذارد ، اتحادیه اروپا باید به عقب بجنگد – نماینده آلمان در RT – RT Business News

کلاوس ارنست ، عضو ارشد پارلمان آلمان ، به RT گفت ، تلاش های ناامیدانه واشنگتن برای متوقف ساختن خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 که روسیه و آلمان را به هم متصل می کند ، شبیه روش های مافیایی است ، و از اتحادیه اروپا خواست که مقابله کند.

“اقدامات آنها شبیه اقدامات مافیایی است” ارنست روز چهارشنبه به RT Deutsch گفت ، در مورد تهدیدهای مجدد تحریم های ایالات متحده علیه شرکت های اروپایی درگیر در پروژه صحبت کرد. ارنست رئیس کمیته امور اقتصادی و انرژی در پارلمان آلمان ، بوندستاگ است.

درست مانند اعضای مافیایی که از طریق تجارت “پول محافظتی” صادر می کنند ، ایالات متحده به اروپا می آید و ادعا می کند که می خواهد متحدان خود را از روس ها محافظت کند اما شرکت های اروپایی را تهدید به سقوط اقتصادی در صورت چنین مواردی می کند “پیشنهاد حفاظت” نماینده مجلس گفت ، رد می شود. روز پنجشنبه ، مشخص شد که فشار ایالات متحده یک شرکت نروژی-آلمانی مدیریت ریسک و تضمین کیفیت را مجبور به ترک کار کرد.

“این در مورد امنیت ما نیست ؛ این در مورد آمریکایی ها است که می خواهند گاز مایع خود را به ما بفروشند ، کلاه تخته سنگ آنها به محیط زیست آسیب می رساند … و گران تر است “ ارنست ، یکی از اعضای حزب چپ ، گفت.

ما نمی توانیم اجازه دهیم كه كشور دیگری به ما دیكته كند كه چگونه تأمین انرژی خود را مدیریت كنیم.
همچنین در rt.com
شرکت اروپایی در مواجهه با تحریم های آمریکا از پروژه خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 روسیه خارج شدخبر مرتبط  روسیه برای تسریع در گسترش صنعت فناوری ، کاهش مالیات را برای شرکتهای داخلی IT در نظر گرفته است - گزارش - اخبار بازرگانی RT

این نماینده مجلس افزود که هم نمایندگان پارلمان وی و هم دولت آلمان اقدامات ایالات متحده را نقض قوانین بین المللی می دانند. صرف ابراز اعتراض به چنین روشهایی کافی نخواهد بود ، زیرا Nord Stream 2 بعید است مورد منزوی این رفتار باشد ، ارنست معتقد است ، واشنگتن به سختی در این کار متوقف می شود و به راحتی دلایل جدیدی برای ادامه سیلی زدن به اروپا با تحریم ها پیدا می کند .

ایالات متحده آمریکا “شرکای خود را به عنوان شریک نمی بیند بلکه … به عنوان رقبای ناخواسته یا به عنوان خدمتکار” ، این نماینده مجلس گفت ، شرکت های اروپایی که با چین تجارت می کنند و به ویژه تراشه های غول فناوری چینی هواوی را تهیه می کنند احتمالاً در لیست بعدی آمریکا قرار دارند.

خبر مرتبط  طلا تجمع 2020 خود را از بین خواهد برد پس از آنکه سر و صدای انتخابات ایالات متحده کاهش یابد - Royal Bank of Canada - RT Business News

“این فقط در مورد گاز نیست ، بلکه در مورد دفاع از حاکمیت اروپا است ،” ارنست گفت ، از رهبران اروپایی خواست تا با تحریم های خود به فشارهای ایالات متحده پاسخ دهند. نماینده مجلس به ویژه پیشنهاد كرد كه عوارض تنبیهی برای واردات گاز آمریكا به اروپا به عنوان راهی برای جلوگیری از مبارزات آمریكا علیه Nord Stream 2 اعمال كند.
همچنین در rt.com
با آغاز پروژه خط لوله روسیه و آلمان ، ایالات متحده بار دیگر شرکت های اروپایی را تهدید به تحریم Nord Stream 2 می کنداین قانونگذار معتقد است که با زدن محدودیت های شخصی به مقامات خاص آمریکایی که مسئول سیاست تحریم هستند ، می توان راه حلی دیگر بود. وی افزود: تقویت سیستم مالی اروپا و خرده معاملات دلار در طولانی مدت نیز می تواند به استقلال مورد نیاز اروپا برسد.

“این باید یک بار و برای همیشه متوقف شود. ما نمی توانیم چنین چیزی را تحمل کنیم “ او گفت. تنها راه پیش روی اروپا این است که واشنگتن اروپا را به رسمیت بشناسد “استقلال” و درمان آن را متوقف کنید “مثل یک مستعمره” ارنست معتقد است. “هر چیز دیگری یا به بن بست می رسد و یا به تسلیم.”
همچنین در rt.com
ژنرال جیمز ماتیس می خواهد “اتحادیه آمریکا” را جایگزین اتحادیه کند که “آمریکا برابر است ، اما برابرتر از دیگران”خبر مرتبط  کشورهای آسیای جنوبی با گذشت 40 سال از سقوط اقتصاد کروناویو با بدترین رکود اقتصادی مواجه خواهند شد - بانک جهانی - اخبار بازرگانی RT

پروژه خط لوله انتقال گاز روسیه که ده ها شرکت اروپایی را درگیر می کند ، مدتهاست که باعث تحریک واشنگتن شده است. به دنبال تلاشهای مكرر برای منصرف كردن شركتهای اروپایی از مشاركت در پروژه ، سرانجام آمریكا آن را وارد عملی كرد كه ظاهراً با هدف محافظت از استقلال انرژی اروپا انجام شده است. هرچند آنچه ظاهراً انجام می دهد باعث می شود هر شرکتی که در این پروژه شرکت می کند مشمول تحریم های ایالات متحده شود.

اکنون ، بیش از 120 شرکت با اقدامات تنبیهی آمریکا در مورد مشارکت در ساخت Nord Steam 2 مواجه هستند زیرا ایالات متحده هنوز امیدوار است فروش گاز مایع خود را به اروپا افزایش دهد “شرکا” در همین حال ، ساخت و ساز ادامه دارد و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ژانویه گفت که خط لوله یا در پایان سال 2020 یا در سه ماهه اول سال آینده به پایان می رسد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!