ایالات متحده با توجه به تحمیل میلیارد ها تعرفه جدید در طیف گسترده ای از کالاهای اروپایی – RT Business News

واشنگتن در نظر دارد تعرفه های جدید در صادرات 3.1 میلیارد دلاری از فرانسه ، آلمان ، اسپانیا و انگلستان را در اقدامی که می تواند باعث افزایش بیشتر در تنش های تجاری بین اتلانتی شود ، در نظر بگیرد.

آخرین اقدامات ایالات متحده برای اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شده است ، که اطلاعیه دفتر نماینده تجارت ایالات متحده را ذکر می کند. طبق سند ، منتشر شده در روز سه شنبه و برای اظهار نظر عمومی تا 26 ژوئیه در دسترس است ، این اقدام به ردیف ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مورد یارانه هواپیما مرتبط است.
همچنین در rt.com
اپل با استفاده از تحقیقات ضد رقابت اتحادیه اروپا در فروشگاه App و شیوه های Apple Pay شرکت روبرو استعوارض اضافی وارداتی پیشنهادی ، تا 100 درصد ، ممکن است طیف وسیعی از کالاها از جمله شکلات ، قهوه و زیتون و همچنین برخی نوشیدنیهای الکلی مانند آبجو ، جین و ودکا را هدف قرار دهد. به غیر از غذا ، کامیون ها و برخی ابزارها نیز ممکن است در این لیست گنجانده شوند “30 زیر مجموعه تعرفه ای با ارزش تقریبی 3.1 میلیارد دلار از نظر ارزش تجارت وارداتی تخمین زده شده برای سال تقویم 2018.”

در همین زمان ، واشنگتن در حال تعرفه های پیاده روی برای هواپیماهای تولید شده در فرانسه ، آلمان ، اسپانیا یا انگلستان است. علاوه بر این ، واردات مختلف مواد غذایی از آن کشورها ، به همراه سایر اعضای اتحادیه اروپا ، ممکن است با پرداخت تعرفه های اضافی کاهش یابد.

خبر مرتبط  چین به بزرگترین وارد کننده گوشت روسیه تبدیل می شود - RT Business News

به گفته بلومبرگ ، این اقدامات می تواند مارک های لوکس اروپایی از قبیل گویشی و هرمس و همچنین کنگلومرا فرانسه LVMH را هدف قرار دهد. وظایف مربوط به الکل ممکن است به فروش شرکت های ارواح بریتانیا و همچنین تولید کنندگان آبجو آلمانی آسیب برساند ، زیرا این امر منجر به افزایش قیمت محصولات آنها در ایالات متحده خواهد شد.

این پیشنهاد قبلاً با مخالفت در ایالات متحده روبرو شده است و بخش ارواح تقطیر شده داخلی می گوید تعرفه های اضافی “فقط تنش های تجاری را در سراسر اقیانوس اطلس تشدید می کند و شرکت های آمریکایی و مشاغل مهمان نوازی را به خطر می اندازد” که در حال حاضر به دلیل همه گیر شدن کرونور ویروس تحت فشار هستند.

خبر مرتبط  ایالت های ایالات متحده به دنبال ایجاد میلیارد دلار از مواد مخدر "KINGPIN" جانسون و جانسون و توزیع کنندگان آن به دلیل ایجاد بحران مواد افیونی - RT Business News

“هرچه این اختلافات حل نشده باشد ، تهدید تعرفه های بیشتر بر صنعت ما بیشتر می شود.” شورای اعتیاد به ارواح ایالات متحده (Discus) هشدار داد. همچنین یادآوری کرد که بروکسل پیشتر با تعرفه های خاص خود در مورد شایعه‌ی شکمبه ، ودکا و برندی آمریکا تلافی کرده و قرار است در بهار آینده وظایف ویسکی آمریکایی را به 50 درصد برساند.

این خبر روز چهارشنبه بازارهای سهام اروپا را پایین تر نشان داد و سهام لندن در حدود دو درصد کاهش یافت ، در حالی که شاخص های اصلی در فرانسه و آلمان در حدود 1.7 درصد کاهش یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید