ایالات متحده از خط لوله EastMed برای تأمین گاز به اروپا پشتیبانی می کند – RT Business News

ایالات متحده از پروژه خط لوله EastMed پشتیبانی می کند كه انتظار می رود گاز طبیعی را از اسرائیل فراساحل از طریق یونان و قبرس به بازار وسیع اروپا منتقل كند.

“ما می خواهیم به همکاری با اسرائیل ، یونان و سایر طرف های ذینفع برای اطمینان از توسعه زیرساخت ها ادامه دهیم.” به نقل از نقل از ، وزیر انرژی ایالات متحده دن بروئلت در سفر روز پنجشنبه به یونان گفت رویترز.

برنامه ریزی شده خط لوله EastMed، که تصمیم نهایی سرمایه گذاری در سال 2022 برای آن پیش بینی می شود ، انتظار می رود حدود 10 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی از طریق یونان و ایتالیا به اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تحویل دهد. اتحادیه اروپا از این پروژه به عنوان وسیله ای برای ایجاد تنوع در واردات گاز طبیعی خود به دور از روسیه حمایت می کند. پیش بینی می شود پروژه EastMed حدود 10-15 درصد از نیازهای پیش بینی شده گاز طبیعی اتحادیه اروپا را تأمین کند.

خبر مرتبط  بازده صنعتی آلمان رکورد نزولی دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و کامل می شود – پوتین“یونان و همسایگان آن در حال ترسیم نقشه انرژی جنوب شرقی اروپا از طریق انواع پروژه های مهم مانند TAP هستند که به تازگی تکمیل شده اند و در زمینه انرژی های تجدیدپذیر ، تحرک الکترونیکی و انرژی باد پیشرفت دارند.” وزیر Brouillette توییت کرد امروز از آتن.

خبر مرتبط  کاهش تولید نفت اوپک + می تواند افزایش یابد - پوتین - RT Business News

ما متعهد به پشتیبانی از پروژه هایی مانند TAP ، Alexandroupoli FSRU ، Interconnector Greece-Bulgaria (IGB) و نقش یونان در مجمع گاز East Med ، دبیر Brouillette هستیم. اضافه.

TAP ، خط لوله ترانس آدریاتیک ، یکی دیگر از مسیرهای متنوع سازی از گاز روسیه ، عملیات تجاری را آغاز کرد ماه گذشته.

برای پروژه خط لوله EastMed ، اسرائیل ، یونان و قبرس امضاء شده اوایل سال جاری توافق نامه ای برای ایجاد زیرساخت ها ، با هدف تصمیم گیری نهایی در مورد سرمایه گذاری در سال 2022 و تکمیل خط لوله تا سال 2025.
همچنین در rt.com
پکن 1100 کیلومتر از خط لوله گاز طبیعی روسیه و چین را راه اندازی کردخبر مرتبط  مدیر ارشد سرمایه گذاری می گوید: "ما دلار را به کاغذ توالت تبدیل کرده ایم"

سال گذشته ، پس از گفتگوهای استراتژیک ایالات متحده و یونان ، ایالات متحده و یونان در یک بیانیه مشترک:

“دولت های یونان و ایالات متحده به پتانسیل خط لوله پیشنهادی EastMed برای کمک به امنیت انرژی و متنوع سازی منابع و مسیرهای انرژی در مدیترانه شرقی اعتراف کردند.”

“یونان و ایالات متحده اذعان کردند که کشف و بهره برداری در آینده از میدان های قابل توجهی هیدروکربوری در مدیترانه شرقی از اهمیت حیاتی برای ثبات منطقه برخوردار است و می تواند به طور فعال در استراتژی تنوع انرژی اتحادیه اروپا کمک کند.” یونان و ایالات متحده در اکتبر 2019 گفتند.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com