اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، بازار بورس صعود جدید خواهد داشت ، رئیس استراتژیست به Boom Bust – RT Business News

دفتر ملی تحقیقات اقتصادی این هفته اعلام كرد كه اقتصاد آمریكا در ماه فوریه ركود وارد كرد به محض حمله كرونوی ویروس به كشور ، و طولانی ترین گسترش خود را به ثبت رساند.

تاد هورویتز از بوببا تجارت برای پیوستن به صحبت در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده و چه مسیری ممکن است طی کند ، به بوم بوست RT پیوست.

“کسی واقعاً جواب آن را نمی داند ،” وی با اشاره به اینكه اقدامات بیشتری در بازار انجام شده است و مردم شروع به كار می كنند. “بنابراین ، دوباره ، اگر ویروس از بین برود و ما بتوانیم همچنان باز و کشور را به طور کامل باز کنیم ، رکود اقتصادی به پایان خواهد رسید … به طور کلی ، ما هنوز هم بسیار قوی هستیم.”

هورویتز با بیان اینکه احتمال عدم ثبات بازار وجود دارد ، خاطرنشان می کند که به چه کسی برنده انتخابات ایالات متحده در ماه نوامبر خواهد شد. “من اعتقاد دارم اگر دونالد ترامپ دوباره در انتخابات پیروز شود ، دوباره به مسابقه ها برمی گردیم و ما به دلیل روشی که او سعی می کند تا دولت را اداره کند ، به اوج های جدید ادامه خواهیم داد.” و چون او است “دوستانه تر برای تجارت”

https://www.youtube.com/watch؟v=p_DVutkbKug

خبر مرتبط  با افزایش تقاضا ، تولید فولاد چین در ژوئیه به رکورد جدید صعود کرد - RT Business News

اگر جو بایدن برای پیروزی در انتخابات اتفاق بیفتد ، این می تواند به معنای بازار خرس و تغییرات زیادی باشد “زیرا آنها به محدود کردن سیستم واقعی بازار آزاد باز خواهند گشت.”

در هر صورت ، قبل از انتخابات بازار می تواند دوباره پایین بیاید و احتمالاً نوسانات شدید وجود دارد ، هورویتز می گوید.

خبر مرتبط  اقتصاد استرالیا به دلیل اختلافات تجاری با چین هرگز ممکن است به رشد قبلی بازنگردد - گزارش - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید