“اگر آمریكا اقتصاد واقعی باشد ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود” – پیتر شیف به تماس الون ماسك برای تجزیه انحصارها پاسخ می دهد

پیتر شیف ، کارگزار بورس جانباز ، نظر خود را در مورد تماس الون مسک برای شکسته شدن انحصارها به ویژه غول الکترونیکی آمازون به اشتراک گذاشته است. به گفته شیف ، زمان آن رسیده است که انحصار ذخیره فدرال ایالات متحده در چاپ پول پایان یابد.

در توییت پیگیری رئیس رئیس تسلا ” “زمان شکسته شدن آمازون. انحصارها اشتباه هستند! “ پست ، شیف بانک مرکزی ایالات متحده را مورد انتقاد قرار داده است.

“زمان پایان دادن به انحصار فدرال رزرو در چاپ پول و تعیین نرخ بهره ،” او نوشت ، و اضافه كرد: “اگر ما اقتصاد واقعی داشتیم ، مبتنی بر پس انداز و تولید ، به جای حباب مبتنی بر اعتبار موجود ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود ، زیرا باید سود واقعی کسب کند.”

شیف ، که بارها و بارها هشدار داده اقتصاد آمریکا است “حباب غول پیکر” ، بعداً توییت قبلی خود را بازخوانی کرد و اظهار داشت که بدهی ملی قبلاً از 24 تریلیون دلار گذشته بود.

خبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News

انتقادات موسک از آمازون به دنبال شکایت نویسنده الکس برنزون ، که ادعا می کند بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان است “سانسور” کتاب خود در مورد همه گیر Covid-19 با امتناع از انتشار آن.
همچنین در rt.com
آمازون BACKS پس از بسیاری از جمله ، از جمله الون ماسک ، آن را به دلیل سانسور سؤال از کتاب سوء استفاده از تهدید Covid-19 به خطر انداختخبر مرتبط  هند به دنبال کنترل سخت تر واردات کالاهای چینی از دیگر کشورهای آسیایی است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید