“اگر آمریكا اقتصاد واقعی باشد ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود” – پیتر شیف به تماس الون ماسك برای تجزیه انحصارها پاسخ می دهد

پیتر شیف ، کارگزار بورس جانباز ، نظر خود را در مورد تماس الون مسک برای شکسته شدن انحصارها به ویژه غول الکترونیکی آمازون به اشتراک گذاشته است. به گفته شیف ، زمان آن رسیده است که انحصار ذخیره فدرال ایالات متحده در چاپ پول پایان یابد.

در توییت پیگیری رئیس رئیس تسلا ” “زمان شکسته شدن آمازون. انحصارها اشتباه هستند! “ پست ، شیف بانک مرکزی ایالات متحده را مورد انتقاد قرار داده است.

“زمان پایان دادن به انحصار فدرال رزرو در چاپ پول و تعیین نرخ بهره ،” او نوشت ، و اضافه كرد: “اگر ما اقتصاد واقعی داشتیم ، مبتنی بر پس انداز و تولید ، به جای حباب مبتنی بر اعتبار موجود ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود ، زیرا باید سود واقعی کسب کند.”

شیف ، که بارها و بارها هشدار داده اقتصاد آمریکا است “حباب غول پیکر” ، بعداً توییت قبلی خود را بازخوانی کرد و اظهار داشت که بدهی ملی قبلاً از 24 تریلیون دلار گذشته بود.

خبر مرتبط  چین آزمایش آزمایشی ارز دیجیتال را با معاملات بیش از 1.1 میلیارد یوان افزایش می دهد - RT Business News

انتقادات موسک از آمازون به دنبال شکایت نویسنده الکس برنزون ، که ادعا می کند بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان است “سانسور” کتاب خود در مورد همه گیر Covid-19 با امتناع از انتشار آن.
همچنین در rt.com
آمازون BACKS پس از بسیاری از جمله ، از جمله الون ماسک ، آن را به دلیل سانسور سؤال از کتاب سوء استفاده از تهدید Covid-19 به خطر انداختخبر مرتبط  ذخیره سازی نفت ایالات متحده ممکن است جایی برای "چند صد میلیون بشکه" داشته باشد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید