اپل و هیوندای تولید “iCar” الکتریکی خودران را در سال 2024 آغاز می کنند – گزارشات – RT Business News

بر اساس یک گزارش رسانه محلی ، شرکت خودروسازی کره جنوبی هیوندای و غول فناوری آمریکایی اپل ممکن است به زودی معامله شایعه خود را در مورد اتومبیل های برقی خودمختار نهایی کنند و انتظار می رود وسایل نقلیه طی سه سال از خط تولید خارج شوند.

روزنامه محلی Korea IT News روز یکشنبه به نقل از منابع صنعتی گزارش داد ، با مذاکره بین دو شرکت در جریان کامل ، انتظار می رود که این دو نفر تا ماه مارس به توافق نهایی برسند. این فروشگاه می گوید که این خودروها در کارخانه ای در آمریکا تولید می شوند که توسط كیا موتورز وابسته به هیوندای اداره می شوند. آنها قصد دارند حدود 100000 وسیله نقلیه را در سال 2024 – سه سال زودتر از آنچه در گزارش های قبلی پیشنهاد شده بود ، روانه بازار کنند.

خبر مرتبط  هند برای صدها شرکت آمریکایی که واشنگتن می خواهد از چین فرش قرمز بگذارد - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
اتومبیل های خودمختار ممکن است قبل از پایان دهه – بزرگترین خودروساز جهان – در جاده ها قرار بگیرنداخبار در مورد احتمال برقراری ارتباط بین اتومبیل های الکتریکی و باتری ها باعث افزایش سهام هیوندای در روز جمعه شد. سهام آن حدود 20 درصد جهش کرد و حدود 8 میلیارد دلار به سقف بازار این شرکت افزود ، در حالی که سهامداران شرکت کیا موتورز ، دومین تولید کننده بزرگ خودرو در کره جنوبی ، بیش از هشت درصد رشد داشت.

خبر مرتبط  ناوگان حمل و نقل با LNG می تواند در این دهه دو برابر شود - RT Business News

سهام اپل در آخرین روز معاملات هفته شاهد چنین افزایش عظیمی نبوده است ، اما سرمایه گذاران آن قبلاً به اخبار مبنی بر سرانجام رفتن غول فناوری در حال پیشروی با برنامه ریزی برای ورود به بازار خودرو در پایان دسامبر واکنش نشان داده بودند.
همچنین در rt.com
سهام اپل در مورد برنامه های گزارش شده برای راه اندازی ماشین الکتریکی خودران در سال 2024 افزایش یافته استهیوندای اولین کسی بود که در بیانیه ای به همکاری جدید اشاره کرد و گفت که بحث و گفتگو با سازنده آیفون ادامه دارد ، اما خاطرنشان کرد که تاکنون هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است. علیرغم تأیید برخی رسانه ها مبنی بر اینکه مذاکرات با این غول فناوری ایالات متحده انجام شده است ، با این حال از اظهارات قبلی خود عقب نشینی کرد و صرفاً در پرونده تنظیم مقررات گفت که دریافت کرده است “درخواست همکاری در زمینه توسعه مشترک وسایل نقلیه الکتریکی خودمختار از شرکت های مختلف.”

با این وجود به نظر می رسد سرمایه گذاران پس از اعلامیه روز جمعه به سرعت از هرگونه سردرگمی اولیه دست برداشته اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  پکن در پاسخ به دامپینگ قیمت ، 212٪ تعرفه شراب استرالیا را می زند - RT Business News