اپل با استفاده از تحقیقات ضد رقابت اتحادیه اروپا در فروشگاه App و شیوه های Apple Pay – RT Business News

بروکسل در مورد قوانین فروشگاه App و سیستم عامل Apple Pay دو تحقیق ضد انحصاری را علیه اپل آغاز کرده است. تنظیم کننده مشکوک است که خدمات غول فناوری ممکن است قوانین رقابت اتحادیه اروپا را نقض کند.

یکی از سؤالات دوقلوی ، که روز سه‌شنبه به طور رسمی توسط بازوی اجرایی اتحادیه اروپا افتتاح شد ، مربوط به الزام اجباری توسعه دهندگان برای استفاده از سیستم خرید درون اپل است. هدف دیگر این است که محدودیت های شرکت را در مورد توانایی توسعه دهندگان در اطلاع رسانی به کاربران آیفون و آیپد در مورد امکان خرید ارزان تر و ارزان تر از برنامه ها بررسی کند.

“به نظر می رسد که اپل وقتی توزیع برنامه ها و مطالب را برای کاربران دستگاه های محبوب اپل به دست می آورد ، نقش” دروازه بان “را به دست آورد.” معاون اجرایی رئیس جمهور ، مارگارته وستاگر در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده تا کنون شدیدترین سقوط را تجربه می کند ، زیرا تولید ناخالص داخلی تقریباً 32٪ در طول اوج کروناویروس سقوط می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
پکن ممکن است اپل ، بوئینگ و سایر غول های فناوری ایالات متحده را به عنوان تلافی برای ممنوعیت هوآوی هدف قرار دهد – رسانه های دولتی چینبروکسل باید اطمینان حاصل کند که اپل هنگام ورود به حوزه هایی که این شرکت با سایر توسعه دهندگان برنامه رقابت می کند ، رقابت را محدود نمی کند. این کمیسیون چندین مورد شکایت را دریافت کرده است ، از جمله یکی از سرویس های پخش موسیقی سوئدی Spotify ، که مستقیماً با اپل موزیک رقابت می کند.

شکایتی دیگر در مارس امسال از سوی رقیب کوچکتر اپلیکیشن اپل بوجود آمد. توزیع کننده کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی نگرانی های مشابهی را با افراد تحت بررسی در مورد Spotify ایجاد کرده است. در حالی که کمیسیون نمی گوید چه کسی این حرکت را پشت سر می گذارد ، پیش از این گزارش شده بود که خرده فروش آنلاین شرکت راکوتن Kobo شرکت تابعه از 30 درصد اپل به تنظیم کننده شکایت کرده است “مالیات” در کتابهای الکترونیکی خریداری شده از طریق فروشگاه App.

Spotify از اقدام بروکسل استقبال کرد و گفت که اپل “رفتار ضد رقابتی” رقبای محروم و مصرف کنندگان محروم از انتخاب معنی دار برای بیش از حد طولانی است.

خبر مرتبط  ایالات متحده با کمک به خراب شدن روابط با چین ، بودجه معدنچیان نادر زمین را از سر می گیرد - گزارش - RT Business News

تحقیقات ظاهراً در سیلیکون دره عصبی رخ داده است. اپل گفت اینگونه است “ناامید” با تصمیم اتحادیه اروپا ، کمیسیون پیشرفت را متهم کرد “شکایات بی اساس از تعداد معدودی از شرکتهایی که به راحتی می خواهند سوار برود آزاد شوند.”

“ما فکر نمی کنیم که درست باشد – ما می خواهیم یک زمین بازی را حفظ کنیم تا هر کسی با عزم و ایده خوبی بتواند موفق شود ،” این شرکت گفت ، افزود که می خواهد به كمسیون اروپا ثابت كند كه به مشتریان ارائه می دهد “بهترین برنامه یا خدمات مورد نظرشان ، در یک محیط امن و امن.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید