اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند – RT Business News

این طرح در نبرد حقوقی بین اپل و Epic Games ضخیم تر شده است ، زیرا سازنده آیفون سازندگان آیفون را در پشت Fortnite متهم کرد که به طور آگاهانه به مشتریان صدمه می زند تا از سیستم پرداخت خود در فروشگاه App سود ببرند.

اپل از قاضی خواسته است تا حكم شركت Epic Games را برای صدور حكم بازگرداندن Fortnite در فروشگاه App در حالی كه نبردهای قانونی ادامه دارد ، لغو كند. این شرکت ادعا می کند که اپیک با تمایل به نقض توافق موجود ، شرایط استفاده از App Store را بخوبی پذیرفته و از قوانین آگاه بوده است.

“حماسه به خوبی می داند که ، در دور زدن فرایندهای اپل و نقض قراردادهایش ، تمام روابط خود را با اپل – از جمله موتور غیرواقعی و سایر پروژه هایش” در معرض خطر جدی قرار داده است. “ اپل در پرونده خود گفت.

Epic تصمیم محاسبه شده برای نقض هرگونه تصمیم گیری را گرفت و سپس به این دادگاه رسید تا استدلال کند که مشتریانش آسیب دیده اند.
همچنین در rt.com
“از تبدیل شدن به سال 2020 جلوگیری کنید”: توسعه دهنده Fortnite پس از بازی YANKED از فروشگاه های ردیف پرداخت درون برنامه ای به Apple و Google شکایت می کندخبر مرتبط  شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهند - RT Business News

هفته گذشته اختلاف بین این دو شرکت فنی رخ داد ، هنگامی که اپل به طور ناگهانی بازی بسیار مشهور نبرد بازی رویال Fortnite Epic را از فروشگاه خود حذف کرد. این اقدام با به روزرسانی انجام شده است که به کاربران امکان می دهد کالاهای درون بازی را مستقیماً از Epic خریداری کنند – دور زدن یک هزینه اجباری 30 درصدی از فروشگاه App.

سپس سازندگان Fortnite بلافاصله اپل را به نقض قوانین ضد انحصاری متهم كردند و دادخواست قضایی را مطرح كردند و ادعا كردند این غول فناوری است “بالا نگه داشتن قیمت ها تا بتوانند 30 درصد از پرداختهای شما را جمع کنند.” Epic همچنین یک رسانه تبلیغاتی اجتماعی # FreeFortnite و کمپین روابط عمومی راه اندازی کرد ، با تقلید از معروف Apple 1984 اپل. آگهی.

اپل به چیزی تبدیل شده است که زمانی علیه آن روبرو شد: بدلی که به دنبال کنترل بازارها ، مسدود کردن رقابت و نوآوری خفه کننده است.

در همان روز ، اپیک گیمز موفق شد در یک نبرد حقوقی جداگانه در برابر یکی دیگر از فن آوری های دیگر – Goggle – درگیر شود. Fortnite اندکی پس از ناپدید شدن از سیستم عامل اپل ، از فروشگاه Play حذف شد. گوگل گفت این بازی دیگر نیست “در پخش موجود است زیرا خط مشی های ما را نقض می کند ،” که استدلال می کردند “مناسب برای توسعه دهندگان”
همچنین در rt.com
‘جنگ با گیمرها؟خبر مرتبط  بازار سهام روسیه در بالاترین سطح زمانی روبل رشد پایداری را نشان می دهد - RT Business News

ردیف مکانیسم پرداخت برای اولین بار Epic با هیچ یک از شرکت ها نیست. در سال 2018 ، آن را Fortnite را از Google Play حذف کرد تا مستقیماً بازی را توزیع کند ، با استناد به هزینه 30 درصد. سرانجام این شرکت حدود 18 ماه بعد بازی را دوباره به سکو برگرداند ، اگرچه هنوز هم معتقد است که سیاست های Google آنرا مورد استفاده قرار داده است “عیب.”

همچنین Epic به تازگی به تعدادی از دیگر برنامه نویسان برنامه – از جمله Spotify ، Tinder و Hinge – در هزینه های چالش برانگیز در فروشگاه App ، با مدیرعامل تیم سونوی پیوست. صدا زدن در اپل اجازه می دهد “همه برنامه نویسان iOS” بودن “رایگان برای پردازش پرداخت به طور مستقیم.”

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

خبر مرتبط  آیا بیت کوین پایه و اساس سیستم پولی رمزنگاری است؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT